MAY 2013: NICOLLETTE BOHM

Nicollette BohmV minulém čísle jste se o Nicollette mohly dozvědět. Teď vám přináším exkluzivní rozhovor.

Čím si myslíš, že jsi své čtenáře zaujala?

Víš, že ani nevím? Jsem normální holka, která se zajímá o módu, ráda chodí ven s přáteli, miluje zvířátka a zbožňuje blogování. Mé čtenáře jsem zaujala nejspíš mým životem (protože nepocházím z Česka), mým stylem nebo taky mými vlasy, na které slyším denně na blogu hodně chvály, haha. Každopádně, i když nevím proč, tak jsem moc ráda za to, že jsem moje milé čtenáře něčím zaujala a jsem jim nekonečně moc vděčná za to, že mě podporují a povzbuzují!m si myslíš, že jsi své čtenáře zaujala? Hmm, a v

Jakou rubrika máš na svém blogu nejraději? Moje oblíbená rubrika na blogu jsou asi random fotky a outfity. Baví mě přidávat fotky z různých míst, at’ už třeba z naší zahrádky, ze zahraničí nebo třeba z nějaké rodinné oslavy. Outfity sice nepřidávám moc často, protože většinou není žádný ochotný fotograf a hlavně čas. Jsem si ale jistá, že to do budoucna bude už jen a jen lepší.

Co tě vedlo k založení Nějakou dobu jsem sledovala blog mé kamarádky Sisi, nijak mě to ale v tu dobu ještě nelákalo. Až snad po roce jsem se z nudy rozhodla, že si taky takový blog založím. Začátky byly těžký, ale hrozně mě povzbuzovaly komentáře u mě na blogu od Lucinky Šumový. Vždycky, když jsem její blog navštívila, inspirovala mě dosáhnout taky takovému skvělému počtu čtenářů. Ted’ v květnu to budou dva roky co bloguju a jsem moc ráda za to, že jsem blog ze začátku nehodila za hlavu. Ted’ jsou komentáře mých čtenářů to nejkrásnější, co denně čtu!

Kde nacházíš svou módní inspiraci?Módní inspiraci nijak moc nevyhledávám. Mám vždycky nějakou představu v hlavě, ale občas se moc ráda mrknu na weheartit.com nebo taky lookbook.nu. Někdy mě třeba zaujme i slečna na ulici, ale to se stane jen málokdy, haha.

Máš nějakou konkrétní osobu, která je tvou módní ikonou? Tak to asi ne. Zbožňuju třeba styl Kim Kardashian, ale nikdy jsem se ho nesnažila nějak napodobit nebo tak.

Je nějaká věc, kterou by sis do budoucna chtěla pořídit? Do budoucna si chci pořídit novou zrcadlovku, která mi určitě pomůže zlepšit se v blogování. Dále ještě přemýšlím o dalším páru Lit, ale to mi asi neprojde, haha.

Jsi módou posedlá? Dříve v pubertě jsem to s módou možná trochu přeháněla. Nechala jsem si klidně ujet autobus, jen abych našla ponožky, ve správném odstínu, hahaha. Ted’ si ráda přečtu nějaký módní časopis nebo omrknu různé blogy ale módou (zatím haha) posedlá vážně nejsem.

Kdyby sis mohla vybrat jednu světovou metropoli, která by to byla? Protože jsem se narodila v Německu a jednoduše to tam miluju, tak by to byla asi zrovna tato metropole. Určitě by mi ale nevadilo, kdybych se mohla odstěhovat někam do USA, konkrétně třeba do LA, NYC nebo Californie.

Kde nejraději nakupuješ? Můj nejoblíbenější obchod je a asi snad i zůstane H&M. Vždycky tam najdu něco pěkného na sebe za skvělý ceny. Zbožuju ale taky Topshop, Tally Weijl, Lindex, atd…

Bez kterého kosmetického produktu nedáš ani ránu? Bez tužky na obočí od Essence! Hahaha, to radši půjdu úplně nenamalovaná ale hlavně, že budu mít obočí než naopak. Když jsem byla ještě malý hobit, tak jsem si ho já dilina trochu vytrhala (opravdu jen trochu, né jako většina holek v mém věku, který ho má bud’ 1mm tenký nebo jim začíná až od půlky oka) a pak mi už nějak nedorostlo, takže mám divný tvar, haha

Věnuješ se i jiným koníčkům, když vypustíme blog? Nikdy jsem nedělala žádný sport nebo chodila na nějaký kroužek, což mě docela mrzí, ale čím dál tím víc se začínám věnovat fotografování. Brzy se chci přihlásit i na nějaký kurz, protože mě to vážně baví!

A poslední otázka – vyjmenuje pět věcí, které tě v životě naplňuji. Nejvíc mě naplňuje moje úžasná rodinka, kterou bych za nic v životě nevyměnila, dále přátelé, naše domácí mazlíčci, čtenáři a blog!

Připravila Annette Krubner

http://nico-chicofashion.blogspot.cz/

SONY DSC

One response to “MAY 2013: NICOLLETTE BOHM

  1. mě Niky zaujala právě tím, že není až tak normální :) (v dobrém!) a její vlasy <3 k tem netřeba komentářům, randomy mám taky ráda :) a Kim je rozhodně skvělým vzorem! v Californii by se mi taky líbilo:D

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s