OSVĚŽTE SE V LETNÍCH DNECH ENERGIZUJÍCÍM DEODORANTEM „THEO“

Léto tu je v plném proudu a s ním i horké letní dny, které mohou být občas i nepříjemné a určitě řešíte jednu zásadní věc – jaký deodorant si vybrat, abyste se cítila svěží a opravdu pot reguloval? Vyzkoušela jste mnoho deodorantů a ani jeden nebyl podle vašich představ právě do letních horkých dnů? Pak vám mohu představit Osvěžující a energizující deodorant  „Theo od francouzského výrobce Douces Angevines.

Proč zrovna „Theo“?

Jeho složení napovídá, že se jedná o mimořádně kvalitní produkt. Obsahuje esenciální oleje a maceráty z květů – vše v kvalitě BIO – které společně představují jedinečnou rostlinou alchymii.

Neroli, jedle a hořký pomeranč přirozeně regulují pocení během letních dnů a dodávají energii a optimismus. Přeslička a šalvěj v sobě ukrývají čistící a osvěžující účinky.

Na rozdíl od běžných deodorantů neobsahuje žádné syntetické látky, parfémy, parabeny či konzervanty. Jeho příjemná osvěžující vůně je dána pouze vůní květů a rostlin.

Deodorant získal certifikace Ecocert Organic a Cosmebio. Jedná se o stoprocentní složení přírodního původu, přičemž více než osmdesát sedm procent jeho složek pochází z ekologického zemědělství.

Deodorant „Theo“ není jen pro horké letní dny, ale je vhodný i pro každodenní používání a též jako lehká parfémová voda. Uvidíte, že se budete cítit svěže a budete mít i lepší náladu.

Balení velikosti 50 ml pořídíte za čtyři sta šedesát korun českých a v balení je i rozprašovač.

Osvěžující a energizující deodorant „Theo“ a mnoho dalších výrobků z přírodní kosmetiky naleznete na stránkách www.cosmeticanatura.cz.