Účinná ochrana proti komárům? BIO repelent ARGITAL

zahlaviii

Prázdniny jsou v plném proudu a určitě se rozhodujete, zda pojedete například stanovat či si jen tak uděláte výlet do přírody. Po záplavách začali udávat tempo komáři, takže by bylo nejlepší si koupit účinný repelent. Existuje mnoho repelentů, ale ne všechny slibují stoprocentní účinnost, kterou mají napsanou na obalu. Také obvykle bývají s obsahem chemických látek, které mívají vedlejší účinky na zdraví i přírodu. Slyšeli jste ale už o zcela přírodním repelentu Argital v BIO kvalitě?  

Značka ARGITAL nedávno představila svůj nejnovější produkt, BIO repelent proti komárům. Že je zkrátka nemožné, aby byl čistě přírodní repelent skutečně účinný? Díky kombinaci čistých esenciálních olejů a rostlinných výtažků vytváří výraznou a svěží vůni, která komáry a štípavý hmyz opravdu odpuzuje. Působí preventivně, ale také snižuje podráždění již poštípané pokožky a přináší ihned pocit úlevy od svědění.  A přitom pro nás je jeho vůně velice příjemná.

Jak správně repelent používat? Nejprve jej před použitím protřepejte a nastříkejte na části těla, které chcete mít chráněné. Můžete jej také nastříkat do dlaně a poté natřít na příslušná místa. Je dobré vědět, že se nedoporučuje aplikovat na poraněnou kůži a dbejte na to, aby se vám repelent nedostal do očí.  

Repelent Argital je stoprocentně přírodní produkt, který je založen výhradně na bázi čistých rostlinných a esenciálních olejů a rostlinných výtažků z máty, pelargonie, levandule, z túje a jírovce maďalu. Repelent má certifikace BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a ICEA pro BIO kosmetiku. Není testován na zvířatech a je vhodný pro vegetariány i vegany. 

Mohu jej vřele doporučit, jeho účinnost vás opravdu mile překvapí a vy si ho určitě natolik oblíbíte, že ho budete používat i další léto. Hliníková dóza o obsahu 90 ml vydrží dlouho a je šikovná a odolná, můžete ji vzít kamkoliv s sebou, třeba i v kabelce. Cena BIO Repelentu Argital je 350,-Kč.

Produkt je k dostání na www.cosmeticanatura.cz