Exkluzivní rozhovor s módní blogerkou Adélou Mazánkovou

clanek7

Úspěšná česká bloggerka, která si říká Adela Chloe a bloguje na svém webu INADEQUATE cliché, nám ráda poskytla rozhovor a k tomu máme i exkluzivní fotky přímo pro tento článek. Kromě módy a kosmetiky jsme se s Adélou zaměřily i na její úspěšné pozvání na londýnskou přehlídku F&F a také na její zaručený recept na krásu. Připravila Annette Krubner.

Adél, určitě patříš mezi nejlépe oblékané české bloggerky. Čím nebo kým se necháváš inspirovat?

Nechávám se inspirovat opravdu vším, co je kolem mě, ale jako člověk žijící na internetu se pochopitelně velmi nechávám inspirovat zahraničními trendsettery či street style a fashion blogy. V oblékání mě velmi mě inspiruje např. Jayne Min, Camille Charriére nebo švédské trio Columbine Smille, Elin Kling a Emma Elwin.

Máš teď nějakou vysněnou věc, kterou by sis ráda do budoucna pořídila?

Mám vysněnou nějakou další dražší kabelku, ale tentokrát už chci opustit od zlato-černé kombinace, která mě vždy velmi omrzí a kabelek (a těch peněz) mi pak je líto. Chtěla bych např. malou vínovou Mulberry Alexu nebo vínovou 31 hour bag od Phillipa Lima. Také se mi velmi zalíbily Givenchy slip-on tenisky.

Také jsi byla pozvaná do Londýna na módní přehlídku F&F. Jak se ti přehlídka líbila, a zaujalo tě něco v nadcházející podzimní kolekci? 

Přehlídka se mi líbila moc, jednotlivé části kolekce byly hezky rozvrhnuté a jednotlivé modely moc pěkné. Nejvíce se mi líbily kousky laděné do smrkově zelené, nadchnul mě hlavně žíhaný ombré kožíšek, a také se mi moc líbily šedivé kabáty s geometrickými vzory. Kolekce v sobě měla prvky punku i elegance, takže vše kontrastovalo – a to mě baví!

Setkala ses na přehlídce i s nějakými známými osobnostmi? Vím, že se přehlídky zúčastnila Eliška Bučková.

Známých českých tváří tam bylo hodně, jako osobnost ale považuji jen Terezu Maxovou či Petru Němcovou. Spíše mě bavilo znovu potkat módní redaktory a stylisty a to nejen ty naše, české, ale i například maďarské. Je milé se potkávat pokaždé v jiném městě.

Celý rozhovor si přečtěte : http://issuu.com/anetakrubnerova/docs/annette_magazine_leto_2013

clanek2 clanek4