Doporučujeme: Přírodní a bio-kosmetika z Mrtvého moře

Připravila Annette Krubner:  Existuje mnoho eshopů, kteří nabízí různou škálu kosmetických produktů a podobně, ale ne všechny nabízejí opravdu kvalitní produkty s obsahem minerálů a bahna z Mrtvého moře. Právě minerály z Mrtvého moře pokožce velmi prospívají, dodávají hebkost, pomáhají při léčbě mnoha kožních chorob či celulitidy. A právě jeden e-shop, který nabízí kvalitní luxusní produkty z Mrtvého moře, vám představím.

Něco obecně k Mrtvému moři. Sama jsem produkty z Mrtvého moře používala, i nadále používám. Produkty mi pomáhají pro zjemnění drsné pokožky – hlavně peelingy. Obecně Mrtvé moře také napomáhá zmírnit revmatické a svalové obtíže či oběh krve. Je jedno z nejbohatších moří, které nabízí zdroje soli, léčivého bahna, mnoho minerálů – vápník, hořčík, brom či draslík.

morespa

Sea of Spa  – jedná se o rodinnou firmu, která byla založena před patnácti lety. Produkuje mnoho kosmetických a toaletních přípravků, kteří se soustředí jak na péči o obličej, tak tělo či vlasy. Zdroj, od kterého čerpají je Mrtvé moře, a následovně je kombinováno s různými vitamíny či oleji, které jsou velmi nezbytné pro zdraví a obnovu kožních buněk. Jedná se o tým specialistů včetně dermatologů, kteří produktům opravdu rozumí.

V současné době značka nabízí nejširší sortiment kosmetiky z Mrtvého moře na českém trhu. Můžete vyzkoušet nejrůznější produkty jak pro péči o pleť, tak tělo, vlasy, proti celulitidě, peelingy, krémy na nohy, péči pro nehty a mnoho dalšího. Momentálně je na trhu kolem 160 produktů a není to zdaleka konečné číslo.

moraspa1

Sama produkty s obsahem minerálů z Mrtvého moře i e-shop doporučuji, protože je to nejlepší cesta, co můžete svému tělu i pleti dopřát. – http://www.morespa.cz