AnnaLynne McCord exclusively pro ANNETTE!

Připravila Annette Krubner: Kdysi jsme vám v magazínu představovali americkou herečku AnnaLynne McCord, která byla tak ochutná a poskytla nám exkluzivní rozhovor! Pátráme v archívu a tady vám přináším rozhovor plný módy a krásy pro ANNETTE!

AnnaLynne se narodila 16.července roku 1987 v Atlantě, stát Georgie ve Spojených státech amerických. Nachází se ve znamení Raka a měří 171 cm. Aktivní ve světě showbyznysu je od roku 2002, kde jako patnáctiletá okouzlila svět jako modelka. Má natočeno dvanáct filmů a deset menších rolí v seriálech ( The O.C., Ugly Betty nebo CSI: Miami ) Momentálně žije v proslulém Los Angeles, ale více miluje New York a nedá dopustit na svoje rodné město, Atlantu. AnnaLynne má ráda módu a zbožňuje kosmetiku Seshora a Nars. Jaký parfém je její oblíbený, co si myslí o Lady GaGa nebo jakou nejdražší věc si pořídila? To se dočtete.

z

AnnaLynne, prozraď nám, jaká je tvoje nejoblíbenější značka.
Je jich hodně, které se mi líbí. Roberto Cavalli, Christian Louboutin, Dior, dVb (nejlepší dţíny na světě) od Victorie Beckham. Nechci vždy nakupovat jen u světových značek, můžeš dobře vypadat i bez nich. Radím dívkám: “Nekupuj si falešné oblečení nebo kabelky!” Dobře, chápu, že některé holky si kupují falešné kabelky, ale je mnohem lepší koupit si jednu dražší věc, mít to na dlouho dobu, ale nikdy NEKUPUJTE FAKE.

Jaké parfémy nejraději používáš?
Zamilovala jsem si J’adore od Dior, Chanel a Chance Eden a parfémy Cacharel.

Dokázala by jsi popsat svůj styl?
Jasný, je to něco mezi kalifornským a hollywoodským stylem.

Co říkáš na styl Lady GaGa? Líbí se ti?
Určitě. Ona je velmi mladá a má velký smysl pro módu. Je skvělá.

Koukáš na Gossip Girl?
Ne. bohužel. Jsem příliš vytížená časem a na televizi nemám čas.

Jaká metropole je podle tebe považováno za rájem módy?
Řekla bych, že New York a Londýn.

Teď ruku na srdce, utrácíš hodně peněz za oblečení?
Skoro všechno oblečení kupuji se svými sestrami. Ceny si pak rozdělujeme na tři stejné částky, takže to pak nestojí moc. Mám pravidlo. Nikdy částka, kterou utratím za oblečení, nesmí přesáhnout více jak 30.000 $ za měsíc!

Jakou značku kosmetiky používáš? Co preferuješ?
Používám Sephora, Benzaclin, Eco-tools, Nars. Nejdůležitější je, aby vyhrály v zápasu s mým typem pletí. Když zvítězí, používám je. Mám ráda tyto produkty.

z

Jaká byla nejdražší věc, kterou sis kdy pořídila v oblasti módy?
Hermés taška, koupila jsem ji za 18.000 $.

Co závislost na kabelkách a botách? Mnoho celebrit si denně nosí domů tuny nových ulovených heels a kabelek, jak si na tom ty?
To máš pravdu, ale já na rozdíl od nich závislá nejsem.

Bydlíš v Los Angeles, tak tahle otázka asi nebude složitá, Los Angeles nebo New York City?
No, i když bydlím v Los Angeles tak vyberu New York. Miluju ho, je součástí mého života.

AnnaLynne děkuji za poskytnutí rozhovoru. Ještě bych se chtěla zeptat jestli nechceš něco vzkázat holkám z České republiky.
Móda není nejdůležitější věc v životě. Moje rada pro všechny mladé dívky zní, nebuďte na ni závislé, není to zdravé… Haha! Miluju vás všechny a doufám, že si spolu zas někdy pokecáme. Všem holkám v České republice posílám pusu a také velký pozdrav.