TIP: ČISTÍCÍ GEL – ČERNÉ BAHNO S VÝTAŽKY MRTVÉHO MOŘE OD SEA OF SPA

Připravila Annette Krubner: Určitě to sama znáte. Ráno si namažete pleť hydratačním krémem, aby byla po celý den jemná a vyživená na dotek. Ale kolem čtvrté hodiny odpolední zjistíte, že vaše pleť je spíše ještě více unavená, nezdravá a tvoří se na ni nepěkné mapky od make-upu nebo se vám zviditelní póry. Nejste samozřejmě jediná, každé se to stává a východisko? Buď si hydratovat krém minimálně třikrát denně, nebo si dopřát například čistící gel. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit čistící gel – černé bahno od Sea of SPA. Proč? Pár gelů na pleť jsem vlastnila, ale ne vždy byl gel tak skvělý, jako tento. A čím to bylo způsobené? Na rozdíl od jiných čistících gelů tento obsahuje výtažky a minerály z Mrtvého moře, které jsou pro pleť i pokožku nesmírně obohacující a blahodárné. Pleť je díky minerálům z Mrtvého moře pružnější, zdravější i hebčí. Kromě minerálů obsahuje také bahno, které má blahodární účinky na pleť a celkově obnovuje buněčnou strukturu, vyživuje ji, odstraňuje přebytečný maz či dodává svěžest. Pokud vás ale trápí póry, i těm se čistící gel věnuje a po aplikaci se jich zbavíte.

Já jsem s čistícím gelem velice spokojená. Poprvé, když jsem ho vyzkoušela, jsem cítila, jak je má pleť unavená a chtěla jsem ji dodat oživení opět zdravou tvář a jas. Po aplikaci jsem se nestačila divit, jak pleť je čistá, projasněná a hebká na dotek! Nejenom, že se pleť cítila zdravě, ale také její celkový stav vypadal i lehce vypnutý. Masku aplikuji na vlhký obličej a následovně si nanesu na prsty ideální množství gelu a rozetřu. Nechám chvíli vstřebat a poté obličej opláchnu. Doporučuji se také vyhýbat kontaktu s očima.  Další bod, který vás bude zajímat, je parfemace a konzistence textury. Parfemace není nijak silná, ale obsahuje ji, tudíž pokud jste v minulosti nebo doposud trpěla na alergeny z parfemovaných výrobků, doporučuji gel používat v menším množství – já sama jsem háklivější na parfemované produkty, ale s tímto opravdu problém nemám. Konzistence je mazlavější a tekutější, obsahuje černé bahno, takže barva není přímo průzračná.

IMG_7046

K závěru čistící gel – černé bahno od Sea of SPA jen doporučuji. Nemusíte si kupovat všelijaké masky, které vám sice pleť rozjasní, ale nevyčistí tak, jako opravdové čistíc gely plus dbejte na to, že minerály z Mrtvého moře jsou pro pleť i pokožku velice důležité. Rozhodně se vyplatí do kvalitních produktů pro vaši pleť investovat. Jestliže o tomto čistícím gelu přemýšlíte nebo vás zajímají produkty s výtažky minerálů Mrtvého moře, doporučuji navštívit stránky Sea of SPA.

IMG_7045