Perfektní dárek? Průvodce světem vůní vám to usnadní!

Stále hledáte perfektní dárek pro, vaší drahou polovičku nebo člena rodiny? Myslím si, že vám to velice usnadním díky Průvodcem světem vůní, protože vůní to nikdy nezkazíte!

Průvodce světem vůní je velice zajímavý způsob, který vám jednoduše vyhledá tu správnou vůni na míru. A jak to celé funguje?

Jestliže víte, že váš přítel je spíše sportovec, stačí na hlavní stránce kliknout na ” Pro muže ” a následovně vybrat políčko ” Sportovec “. Vzápětí se vám vygenerují a nabídnou vůně, které jsou pro tohohle muže se sportovním duchem nejvíce vhodné – například Puma, James Bond 007 či Replay.

Co dál?

Parfém, který vám bude nejvíce sympatický, si zobrazte a následovně se vám zobrazí internetové parfumerie, kde je vůně k dostání, ale pozor, se slevou 20 %! To znamená, že pokud byste vůni objednali z jiných e-shopů nebo v kamenném obchodě, neměli byste slevu 20% a právě díky Průvodci světem vůní tuto jedinečnou slevu získáte!

Jestliže budete vybírat vůni pro sebe nebo pro svou sestru či matku, k výběru máte čtyři rozdílné typy: ” Sexy ” ” Sportovní ” ” Úspěšná ” a ” Bohémka “. Pokud si myslíte, že jste přitažlivá, okouzlující i zábavná, tak nejvhodnější vůní je pro vás i nová vůně Christiny Aguilery, Unforgettable, o které se můžete dočíst také zde na webu. K výběru máte kromě Christiny další deset vůní, se kterými se budete cítit jedinečně a sexy.

z

Já sama jsem tento způsob vyzkoušela a mohu potvrdit, že je to velice snadný a zábavný krok, jak zjistit svou nejvhodnější vůni. Určitě Průvodce světem vůní doporučuji a vy se také můžete zapojit do aktuální soutěže o 133 cen! Stačí tipnout, kolik soutěžících se této soutěže zúčastní a můžete vyhrát Apple iPad 4.generace, poukázku do klenot Aurum v hodnotě 1000 Kč nebo vůni z portfolia Prestige Products. Rozhodně se zapojte, bude to stát za to!