Tuscany Leather: Italská kožená kabelka je nezbytností každé ženy

Milujete luxusní kabelky? Dovolila bych si vám představit exkluzivní italské kožené kabelky značky Tuscany Leather. Určitě si tyto nadčasové kabelky zamilujete stejně, jako já.

mano_pe2012

Dámské kabelky jsou posedlostí a nezbytností každé ženy. V dnešní době jich vídáme v několika stylech, barvách, doplněné různými vkusnými detaily. Zkrátka je z čeho vybírat, ale jestliže jste spíše na minimalismus a luxus, který vás posune o level výš, pak bych vám doporučila zejména italské kožené kabelky Tuscany Leather. Nejedná se jenom o značku, ale především jde o řemeslné zpracování, zkušenosti v italských vzorech a materiálech, pozornost k detailu spolu s moderním designem. Tuscany Leather je v dnešní době velice uznávanou mezinárodní značkou, která ke svému zpracování exkluzivních kabelek používá výhradně kvalitní materiály a zejména je šetrná k životnímu prostředí. Mohu říct, že Tuscany Leather posadil laťku velice vysoko a může konkurovat kterékoliv mezinárodní značce ve výrobě kabelek. Dalším zajímavým faktem je dlouholetá tradice některých opalovacích metod a výrobních technik, které jsou opáleny podle „ Florentine procesu opalování“, proces, který zahrnuje použití rostlinných extraktů bez použití chemických látek. Kůže je velice jemná a kvalitní.

banner_pe2012

Já sama miluji kabelky. A Tuscany Leather mohu jedině doporučit. Líbí se mi, že se kabelky nacházejí v duchu minimalismu, jednoduchosti, elegance a v tom je kouzlo této značky. Vždy oceňuji dobře provedené kabelky a hlavně, když značka nabízí i psaníčka a nejenom samotné obří kabelky. Mně samotnou zaujalo kožené psaníčko AUDREY, které je tak akorát do ruky v provedení koňakové barvy společně s přívěškem zlaté barvy. Vidím ho jako ideální psaníčko na nákupy, posezení s kamarádkou či přáteli. Ideální outfit bych zvolila světle modré džíny, bílou halenku, kožené černé podpatky, stylový křivák a máte nadčasový styling ke krásnému psaníčku. Nejenom obdivovatelky módy si oblíbí Tuscany Leather, ale také především podnikavé ženy, které jsou ve svém povolání úspěšné a dopřávají si luxusní sortiment.

supertrash-blazer-tuscany-leather-bag-h-m-pants-sacha-heels_400

Pokud stále nevíte, čím si udělat milé dámy radost, věřte mi, že italská kožená kabelka vám do oka padne víc, než cokoli jiného.

Napsala Annette Krubner

_vyr_201961optionimage_988_6_vyr_201974TL140886__3_