JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O VLASY? VYZKOUŠEJTE VLASOVÉ PRODUKTY TIMOTEI

Vlasy. Pečovat o své vlasy je více než nutné a žádná z nás by ji neměla podceňovat. Já sama o vlasy intenzivně pečuji, jelikož je mám celkem slabé a nepoddajné. Ale ne každá z nás potřebuje o své vlasy intenzivně pečovat a nemá produkty vlasové kosmetiky tak rozsáhlé, mít správný šampon a kondicionér je naprostý základ. Suchý šampon, olejíček na konečky či šampon pro zachování barvy jsou takové perličky, se kterými bychom se měly jednou potkat.

timotei-logo

V dnešní době nejvíce trápí ženy mastné vlasy a vlasy bez objemu. Nedávno jsem však vyzkoušela šampon Timotei, který mě svou sílou velice ohromil. S touto značkou jsem se ještě nesetkala, ale když jsem hledala šampon pro suché vlasy bez lesku, narazila jsem na tento Timotei with Jericho Rose a rozhodla se ho vyzkoušet. Líbí se mi, že ani ceny těchto šamponů se nepohybují ve vysokých mezích a hravě ho pořídíte za příjemnou částku. Tento šampon je určený pro normální až suché vlasy bez lesku. Šampon obsahuje výtažky vitamínu E a sezamového oleje, který je velmi známý pro svůj antioxidační účinek. Před aplikací jsem měla vlasy takové suché a bez oslnivého lesku. Vlasy jsem si začala barvit a už nejsou tak svěží jako dřív. Velmi na šamponu oceňuji jeho příjemnou vůni po růži a pomeranči. Vlasy po aplikaci krásně voní, jsou objemné a hlavně oslnivě lesklé. Jsem velmi ráda, že jsem šampon Timotei vyzkoušela a jestliže stále hledáte svůj pravý šampon, pak doporučuji vyzkoušet tento z řady Oslnivý lesk. Uvidíte, že nebudete litovat a jeho vůni si zamilujete.

produkt-04_grapefruit

Ovšem hitem dnešní doby suchý šampon. Slyšely jste o něm? Zkoušely jste ho? Suchý šampon je šampon na bázi bez parabenů, silikonů a barviv. Mnoho různých kosmetických firem uvedlo své suché šampony, ale na trhu jsou v čele dva, které si drží své příznivkyně. Dozvěděla jsem se také, že byl na trh uveden i suchý šampon Timotei. Na rozdíl od jiných suchých šamponů obsahuje organické extrakty z lístku zeleného čaje. Jeho aplikace není nijak složitá a také absorbuje mastnotu, čistí, oživuje a vlasy zanechává svěží a lehké. Je také účinný pro detoxikaci.

Samozřejmě existuje celá řada specifických šamponů, které by ženy měly vzhledem k stavu svých vlasů používat. Příkladem jsou slečny s blond hřívou – nejlepším řešením je šampon pro blond vlasy, také jsou v dnešní době populární přírodní šampony či biokosmetika, která je jenom z přírodních rostlinných extraktů, které jsou pro vlasy tou nejvhodnější volbou.

Připravila Aneta Krubnerová