MÁTE PROBLÉM S AKNÉ? VYZKOUŠEJTE PRODUKTY ZNAČKY ARGITAL

V dnešní době časté onemocnění pleti, které trápí vysoké procento žen. Ty z nás, které se někdy setkaly s nepěknými pupínky, snažily se s nimi bojovat všemi možnými  prostředky. Zkouší se nejrůznější „zaručené“ kosmetické přípravky, které mají problém odstranit, ale ne každý produkt je tím pravým pro akné a splní to, co na svém obalu slibuje. Mnohdy situaci ještě zhorší, protože pleť dále dráždí různými syntetickými složkami.

Jestliže patříte mezi ty, které trpí problémy s akné a nedaří se vám nalézt přípravky, které by opravdu pomohly, doporučuji vám vyzkoušet přírodní produkty značky Argital. Na rozdíl od běžné kosmetiky neobsahují žádné syntetické složky, ale najdete v nich cenné přírodní látky, které akné řeší přírodní cestou a dokáží navrátit pleti její přirozenou rovnováhu. Tuto značku již znáte, protože jsem vám ji představovala v minulých článcích.

Akné nejčastěji trpí mladí lidé v pubertě, ale výjimkou nejsou ani dospělí. Trápí je komedony a zánětlivá místa, kterých se jen těžko zbavují. Situaci zhoršuje nedostatečné čištění pleti nebo používání nekvalitních kosmetických prostředků. Důležitá je samozřejmě také životospráva.

Abyste se zbavila akné navždy, je nutné se o pleť řádně starat a pomoci ji nalézt zpět ztracenou rovnováhu. Základem je pleť řádně a pravidelně čistit, protože akné se tvoří především na mastném nebo smíšeném typu pleti, často s rozšířenými póry, které tuto péči bezpodmínečně vyžadují. Čištění pleti má svůj stanovený postup a velmi důležitá je pravidelnost. Je třeba čistit pleť 2x denně, ráno a večer před aplikací další péče.

Jak tedy na správné čištění pleti?  

Nejdříve můžete pleť umýt speciálním mýdlem na akné – Argital – Hypoalergenní mýdlo se zeleným jílem „Olivargil“, které je přímo určené na problematickou pleť. Není to běžné mýdlo, které se na akné nedoporučuje, protože dráždí a vysušuje pleť a tím ji provokuje k ještě zvýšenému maštění. Je to zcela jedinečné mýdlo, které v sobě díky unikátnímu výrobnímu procesu – ruční výrobě „za studena“ – uchovává všechny přirozené vlastnosti olivového oleje a zeleného jílu. Dokáže pleť hydratovat, vyrovnávat její maštění a celkově ji zklidnit a normalizovat.

Argital – Hypoalergenní mýdlo se zeleným jílem „Olivargil“

Poté pleť důkladně vyčistěte čistícím pleťovým mlékem. Naneste jej na kosmetický tampon nebo vatičku a krouživými pohyby čistěte pleť obličeje a krku. Doporučuji od Argitalu úžasné Čistící a odličovací mléko „Vegetalatte“ s extraktem z přesličky a čistými esenciálními oleji z Ylang-Ylangu, pelargonie a lavandinu. Obsahuje i mandlový olej po kterém je pleť jemnější a pružnější. Zelený jíl ji krásně vyhladí. Mléko dokonale čistí pleť a udržuje její přirozenou rovnováhu.

Argital - Čistící a odličovací mléko "Vegetalatte"

Poté je třeba pleť dočistit a tonizovat pleťovou vodou. K tomuto účelu použijte  Argital – Osvěžující pleťovou vodu na akné s esenciálními oleji z cedru atlaského a levandule. Voda pleť nejen dočistí, tonizuje a osvěží., ale i stáhne póry, reguluje maštění pleti a působí antibakteriálně. Navíc ji lze používat i jako toaletní vodu nebo deodorant, protože díky obsaženým bylinkám krásně a jemně voní.

Argital - Osvěžující pleťová voda na akné

Na závěr použijte speciální krém určený pro péči o aknozní pleť Argital – Krém na akné, chronické červenání pleti a kožní mykózy s echinaceou. Pomáhá nejen na akné, ale i na další problémy pleti. Obsahuje extrakt z echinacey, která působí proti zánětlivým vřídkům. Extrakty z řebříčku, citronu a máty společně se zeleným jílem pleť zklidňují, detoxikují a osvěžují.

Argital - Krém na akné, červenání pleti a kožní mykózy s echinaceou

Kromě každodenní péče je důležité ještě pleť čistit do hloubky. Aplikujte proto 2x týdně na pleť ošetřenou čistícím mlékem také Masku ze zeleného jílu „Argiltubo“. Tato maska obsahuje kromě zeleného jílu výtažky z přesličky a měsíčku, esenciální olej z lavandinu a rostlinný olej z brutnáku lékařského, vše v BIO kvalitě. Dokonale pleť vyčistí a detoxikuje. Působí antibakteriálně, reguluje maštění, vyrovnává pleť a zklidňuje zánětlivé projevy.

Argital - Maska ze zeleného jílu "Argiltubo"

Jestliže vás trápí problematická pleť a nevíte si rady při koupi účinných přípravků, doporučuji vám vyzkoušet 100% přírodní a BIO produkty italské značky ARGITAL, které vás určitě nezklamou.

www.cosmeticanatura.cz

Napsala Aneta Krubnerová

Advertisements