TEMPERAMENTNÍ PARFÉMY JENNIFER LOPEZ

Připravila Annette Krubner: Po úspěšné barbadorské zpěvačce Rihanna Robyn Fenty, mám pro vás připravený další článek, co se týče parfémy slavných zpěvaček či herců. Tentokrát je na řadě latinskoamerická zpěvačka a herečka Jennifer Lopez. A víte, že i ona má celou řadu nespočet luxusních vůní? Třeba vás některý tak zaujme, že se rozhodnete pro jeho koupi.

Jennifer Lopez. Americké diva s latinskoamerickými kořeny. Její kariérní rozkvět přišel na konci devadesátých let a teď se může pyšnit s několika prodanými deskami, filmů, ale také i parfémů. Jelikož Jennifer je něco přes čtyřicet let, její tvorba a umění designu parfémů je přeci jenom rozsáhlejší. A které vůně se vyplatí vyzkoušet?

mufin

Jennifer Lopez Glow by JLo. Jedná se o toaletní vodu, která je vytvořená na míru žen, které mají cíl vniknout do světa velkoměsta a touží po smyslnosti. Tato vůně je spojení čistoty a okouzlení, kterým podlehne každá. Složení je velmi lehce dynamické – grapefruit, květ pomerančovníku, vanilka, jasmín, růže, santalové dřevo a pižmo. No nezní složení skvěle? Ohledně designu, oceňuji originalitu a malého stříbrného přívěšku JLo, který zdobí celý flakónek vůně. Jennifer je sama o sobě velice temperamentní osobností, což se dá rychle usoudit i o designu všech parfémů. Žádná jednoduchost, nýbrž barvitost.

Takovou další perličkou je parfém Jennifer Lopez Live. Jestliže jste spíše energická, temperamentní jako Jennifer Lopez, toužíte po latinskoamerických tancích, milujete nespoutaný život, tak Jennifer Lopez Live je přesně pro vás. Spojení pomeranče, rybízu, ananasu, citronu, pižma, pivoňky, fialky, vanilky a santalového dřeva, vykouzlí nezapomenutelnou show květinových a ovocných tónů.

Stále nevíte, zda parfémy a vůně Jennifer Lopez jsou pro vás ty pravé? Doporučuji navštívit internetovou parfumerii, kde si přehled jejích parfémů můžete prohlédnout.