Britney Spears – Fantasy & Believe

Připravila Annette Krubner: Určitě jste si všimli, že jsem vám v minulých článcích představila parfémy slavných zpěvaček. Týkalo se to například barbadorské zpěvačky Rihanny či latinskoamerické divy Jennifer Lopez. I ony mají za sebou mnoho různých úspěchů nejenom těch hudebních, ale také i v oblasti vonných parfémů. V následujícím článku tomu nebude jinak. Budu se opět zaměřovat na nějakou slavnou zpěvačku, která má za sebou také mnoho různých parfémů i hudebních úspěchů či neúspěchů. O kom bude řeč? O popové princezně Britney Spears.

Britney Spears se od dětství pohybovala na stejné vlně, jako její kamarádka i soupeřka, Christina Aguilera. Obě toho mají společné. Od na chlup stejné začínající image po různé snažení zhubnou pomocí různých metod. Společného mají i výrobu a designování parfémů.

brit1

Britney za svou kariéru stihla navrhnou mnoho a mnoho různých parfémů. Její nejnovější se například projevil i v jejím posledním hudebním videoklipu. Začněme ale postupně. Parfém Britney Spears Curious sklidil Britney obrovské ohlasy. Nejenom, že se v parfému ukrývají záhadné tóny hrušky, magnólie, lotosu, tuberózy, květinových tónů, vanilky, jasmínu, bramboříku, dřeva či santalového dřeva, ale své majitelky si také získal díky svému zajímavému a magickému designu.

Další zajímavým designovým unikátem je parfém Britney Spears Believe. Ovocné až květinové tóny se ukrývají v záhadném jedovatě zeleném flakónku. V obsahu naleznete například tóny po guave, mandarince, růžové pupeny, pačuli, pralince či ambře. Určitě byste tuto měli vyzkoušet, pokud jste velmi něžná a milá dívka, která se nejlépe cítí v jarním a letním období. Cena parfému je od čtyř seti šedesáti pěti korun českých.

Britney je zkrátka stále ta dívka s culíkem, která kdysi vystupovala v tmavě modrých šatech. A proč to říkám? Její dětská duše se prolíná do bláznivě barevných tvarovaných designů jejích parfémů. Určitě její parfémy vyzkoušejte a třeba se vám díky jejich vůní vybaví vaše dětské vzpomínky.