AGENT PROVOCATEUR – OBJEVTE KOUZLO LUXUSNÍCH PARFÉMŮ

Připravila Annette Krubner: V minulých článcích jsem vám představila hned tři interpretky, které si dnešní svět podmanily nejenom hudbou, nýbrž svými parfémy. Totiž, není mnoho umělců, kteří by si získali své příznivce ještě tvorbou designu svých parfémů. Někdo má talent jenom na zpěv, někdo na něco jiného, ale že by uměl člověk hned skvěle dvě věci najednou? To se dá říct jen u málo kterých zpěvaček. Příkladem je toho barbadorská zpěvačka Rihanna, latinskoamerická diva Jennifer Lopez nebo princezna popu Britney Spears. Od teď se přemístím a místo představování parfémů slavných zpěváků a zpěvaček, se zaměřím na podobný proslavený typ. Je možné, aby nejluxusnější značka spodního prádla produkovala parfémy? Budete se divit, ale možné to je.

Agent Provocateur. O této značce jsem nijak mnoho neslyšela, až do té doby, kdy jsem hledala nové značky spodního prádla a narazila na tuto jedinečnou a francouzskou. Nebudu vám nalhávat, že se jedná o levnější řadu. Přeci jenom kalhotky z pravého kašmíru či z nejjemnějšího hedvábí mají něco do sebe, a ceny jako sto euro za to odpovídají. Nicméně aby se i žena, která si nemůže toto prádlo dovolit, cítila jako princezna Agent Provocateur, si může zakoupit originální parfém, který ji uvede do světa luxusu. A které, že to jsou parfémy?

agent provocateur LOGO

Agent Provocateur, Emotionnelle, Maitresse, L´Agent či Tuberose Intoxication. Celá nabídka se skládá z těchto pěti luxusních vůní, kde každá má něco speciálního do sebe. Mně samotnou zaujala na první pohled parfémovaná voda  Anget Provocateur Agent Provocateur. Proč? Nejenom, že design je sám o sobě takový velice dívčí, ale i složením – šafrán, jasmín, koriandr, vetiver, magnólie, gardénie, cedr, pižmo a ambra. Jedná se o lehce květinovou až dřevitou vůni, kterou si podmaníte díky jejím tónům ze vzácného šafránu. Sama se chystám parfém vyzkoušet. Cena začíná na šesti seti padesáti šesti korun českých.

Další zajímavý zážitek vám dodá toaletní voda Agent Provocateur Emotionnelle. Opět se jedná o dřevitou až květinovou vůni, ale přeci jenom je odlišná od své sestry Agent Provocateur ve složení – objevíte zde tóny po koriandru, pepři, rozmarýnu, jasmínu, magnólie, čaji, gardénii, ylang-ylang, pižmu, vetiveru, ambře a cedru. Řekla bych, že je to vůně lehčího rázu, také je to toaletní voda a ne parfémovaná. Cena začíná na osmi seti jedenácti korun českých.

Ať už máte rády jakékoliv vůně a milujete spodní prádlo Agent Provocateur i když si ho nemůžete dovolit, věřte mi, že aspoň si pořídit parfém od této luxusní značky stojí zato.