BY NIGHT..UNFORGETTABLE..JUST CHRISTINA AGUILERA

Připravila Annette Krubner: Najděte jiskru v parfémech americké zpěvačky Christiny Aguilery…

Vím, že jsem se v předchozím článku věnovala zcela jinému tématu – ovšem, týkalo se to parfémů a vůní, ale nebylo to konkrétně o osobě, o kterých jsem začala zprvu psát. Barbadorskou Rihannu, latinskoamerickou Jennifer Lopez, popovou americkou princeznu Britney Spears a nevšední vůně luxusní francouzské značky spodního prádla Agent Provocateur, vystřídá konkurentka zejména Britney Spears, a to Christina Aguilera.

Christina Aguilera patří v dnešní době mezi TOP zpěvačky, které patřily do rozkvětu v devadesátých let. Za svojí poměrně krátkou kariéru – v osmnácti se začala věnovat hudbě, dnes je ji kolem třiceti let. Vystřídala mnoho image, ale v posledních pěti letech je věrná svým platinovým vlasům., což si myslím, že ji velmi sluší – na rozdíl od havraní černé. Až v posledních osmi letech se intenzivně začala věnovat nejenom zpívání, ale i tvorbě vlastních parfémů. Existují i ti, kteří ji nedávali moc šanci a opět v tom viděly pouhý marketingový tah, ale opak je pravdou. Christina si získala mnoho svých uživatelek, dokázala své parfémy prodat a tudíž rozhodně nepatří do podnikatelek, které se snaží jenom vydělat peníze. Christinu tu prostě baví.

Vůní má hned několik. Ovšem mým favoritem je toaletní vůně Christina Aguilera By Night. Dostala jsem ji ke svým patnáctým narozeninám a doteď jsem si tuto vůni zamilovala. V čem si získala mé nadšení? Především miluji vůně s lesními plody, které obsahují ten nádech koření, a Christina to se svou vůní By Night splnila. Objevíte v ní stopy po mandarince, ananasu, frézii, jablku, rebarboře, otočníku evropským, broskvi, konvalince, santalovém dřevu, vanilce, mechu či jantaru. Do podzimu je favoritem číslo jedna!

(10) Tumblr

Absolutní novinkou je toaletní vůně Christina Aguilera Unforgettable. Tuto vůní jsem si zamilovala hned po By Night. Opět se jedná o těží, tajemnější, sladko-kořeněnější vůni, která vás zkrátka dostane. I když se jedná o stejný typ flakónku, jen je proveden v bílém opojení, i tak vás vůně přesvědčí. Řekla bych, že je určena na rozdíl od By Night na zimu. Sama ji teď používám a výdrž je velice dlouhodobá. Avšak složení je lehce rozdílné: granátové jablko, švestka, růže, jasmín, vanilka, dřevo a fazole Tonka. Cena se pohybuje od šesti seti šedesáti čtyř korun českých.

Jestliže chcete poznat další kouzla vůní zpěvačky Christiny Aguilery, navštivte internetovou parfumerii, kde vůně i parfémy zakoupíte za velmi nízké ceny.

Advertisements