YSL: Manifesto či Parisienne?

Připravila Annette Krubner: V minulých článcích jsem se dozvěděli něco o parfémech a vůní, které vytvořily zahraniční populární zpěvačky – Christina Aguilera, Britney Spears, Rihanna či Jennifer Lopez. Také ale nechyběl článek o luxusní francouzské značce spodního prádla, Agent Provocateur. Ano, i tato značka má svou řadu parfémů a určitě stojí za jejich vyzkoušení. Tentokrát se ale oddálím od parfémů známých zpěvaček, ale zaměřím se na opravdové módní značky. Také vás ohromily parfémy Yves Saint Laurent? Nově tedy Saint Laurent..

Sama nevím, zda mám používat pro parfémy značku Yves Saint Laurent nebo Saint Laurent. Samozřejmě módní průmysl to má už jasné. Já si dovolím používat Yves Saint Laurent, jak to u parfémů na různých stránkách vidím.

large

Parfémy YSL mám velice ráda. Rozhodně také kvůli designu flakónku, který je mnohdy také velice důležitý – člověk má pak z celé vůně i lepší pocit. Tentokrát bych se zaměřila na parfém Manifesto, který můžete vídat také v reklamách..

Parfém Yves Saint Laurent Manifesto už na první pohled evokuje svou dynamičností a temperamentem. Ale na druhou stranu se v něm ukrývá touha po kreativitě, tajuplnosti a vášni. Pro jakou ženou je parfém vhodný? Rozhodně pro tu, která má svůj vytříbený vkus, ale i pro záhadné či originální. Vůně je vytvořena pro okouzlující ženu, po které bude zanechána stope kamkoliv vejde. V parfému objevíte stopy po černém rybízu, bergamotu, zelených tónech, jasmínu, konvalince, tonce fazolky, santalovém dřevu, vanilce a cedru. Složení je tedy opravdu dynamické. Cena parfému se pohybuje od jednoho tisíce.

Dalším bonbónkem je pro mě parfém Parisienne. Už jako mladší jsem se do ní zamilovala. Uchvátil mě zejména fialový flakónek a cit a vůně Paříže. Objevíte v něm stopy například po brusinkách, vinylu, borůvce, pudru, růži, fialce, pivoňce, kůži, ssantalovém dřevu, vetiveru, pižmu a pačuli. Zkrátka milovnice parfémů s vůní lesními plody si přijdou na své.