Beyoncé Knowles.. HEAT AND PULSE

Připravila Annette Krubner: Sice jsem již v minulém článku naznačila, že články o parfémech budou tentokrát o světových značkách, nedalo mi, a zaměřila jsem se na temperamentní vůně éterické americké zpěvačky Beyoncé Knowles. Jelikož každý její parfém je něčím svým…

Psala jsem tu již o hodně zpěvaček, které se snaží prodat nejenom svůj hlas, ale i své navržené vůně. Americká popová diva Christina Aguilera, popová princezna Britney Spears, barbadorská Rihanna či latinskoamerická diva Jennifer Lopez. Beyoncé Knowles není výjimkou.. Také na vás hlásají pocit živosti?

Beyoncé Knowles je nejenom výborná zpěvačka s diamantovým hlasem, ale umí být tak dobrá i v marketingu, což je u takto známých umělců potřeba. Nelenila a v posledních letech se také dala na trh s parfémy, které, podle ní, ji mají zajistit další slávu, jako s alby.. je tomu opravdu tak?

large

Určitě si pamatujete na reklamu na její snad první parfém, Heat. Nešlo si neříct, jestli bude opravdu tak dobrý, jak ho v reklamě prodávala. Opravdu odpovídá hodnota ingrediencí tomu, jak Beyoncé v ní vystupuje? Provokativní, smyslná a plná sex – appealu? Ano. Beyoncé se to doopravdy podařilo splnit a její první vůně se stala obrovským hitem. Je to parfém, který říká ženám, jak být smyslná, sexy, ženy, které vědí, co chtějí. Přesně jako Beyoncé. Už i vy si můžete povšimnout, že flakonek rudového parfému připomíná dráždivé křivky ženského těla. Složení? Neroli, broskev, orchidej, magnólie, pižmo, zimolez, mandle, dřevo, ambra a tonka fazole. Cena od tří seti dvou korun českých.

By Jozie ♕ -

Dalo by se říct, že opakem parfému HEAT, je parfém PULSE. Opět vás mohlo napadnout, opravdu bude ten parfém tak impulsivní, jak se na něm Beyoncé chová? Ano. Beyoncé to opravdu umí prodat tak, jak to je. Parfém Pulse byl na trh uveden před třemi lety, ale nebylo to mu dlouho a hned se zařadila mezi nejoblíbenější vůně. Objevíte v něm výrazné květinové až ovocné aroma. Flakonek, který je proveden ve výrazném modrém provedení, má znázorňovat puls, který vás povznese do nebeských výšin. Ve složení se vyskytují stopy po curacao, hrušce, bergamotu, orchideji, pivoňce, jasmínu, dřevě, vanilce a pižmu. Cena se pohybuje od tří seti dvou korun českých.

girlythingstosmileabout | via Tumblr

Je jen na vás, kterému parfému dáváte více přednost, mně osobně zaujaly oba. V příštím článku se můžete těšit na … no, stejně to vždycky udělám jinak, tak se spíš můžete nechat překvapit.