PARFÉMY MICHAEL KORS K DOSTÁNÍ I U NÁS!

Připravila Annette Krubner: Co si vybavíte, když se řekne Michael Kors? Myslím, že první myšlenka budou kabelky, což je u mě také. Luxus, ženskost, kabelky, kosmetika, ale i parfémy. Věděly jste, že i Michael Kors má své parfémy? Možná ano, ale spíše jste si mysleli, že jsou k dostání jen v zahraničí. Teď je tomu ale jinak. Konečně jsou i parfémy této luxusní značky k dostání u nás v České republice, a ve které internetové parfumerii konkrétně? To se tady v článku dovíte.

Michael Kors je pro mě zcela skvělým módním návrhářem a jeho kabelky jsou bezprostředně úžasné. Sama vlastním jedno kožené krémové psaníčko a krémovou koženou kabelku, které miluji nadevše. Přemýšlím i o peněžence, ale ze všeho nejdřív bych také chtěla vyzkoušet kosmetiku, ale i nějaký ten parfém. Takovou elegantní vůní, pro nositelky právě jeho kabelek, by se mohl doporučit tento parfém, MICHAEL KORS MICHAEL, parfémovaná voda. V jejím unikátním složení naleznete stopy po kadidlu, tuberóze, frézii, lilii, pivoňce, vetiveru, pižmu a kašmírovém dřevě. Cena tohoto elegantního parfému zahaleném do zlatého designu je jeden tisíc osm set čtyřicet čtyři korun českých.

Dalším zajímavý parfém, který stojí za pozornost, je parfémovaná voda MICHAEL KORS VERY HOLLYWOOD. Nevím, zda vás zaujme na první pohled, ale na druhou stranu se v ní ukrývá kombinace bergamotu, mandarinky, maliny, orrisu, gerdénie, jasmínu, ylang-ylang, jantaru, mechu a vetiveru. Cena začíná již na sedmi seti dvaceti devíti korun českých.

Zkrátka jestliže jste milovnicí luxusní designérské značky Michael Kors či toužíte vyzkoušet parfém této značky, rozhodně vyzkoušejte! Uvidíme, zda se tu dočkáme i kosmetiky, to bych si já osobně velmi přála.