VYŽIVUJTE SVÉ VLASY POMOCÍ OLEJŮ

Připravila Annette Krubner: Sice jsem vás v minulém článku seznámila s parfémy Michael Kors a možná jsem psala, že se v příštím článku budu opět věnovat článku o parfémech, ale nakonec to bude jinak. Dlouho tu nebyl článek o správné péči o vlasech a tady si teď budete moct něco málo právě přečíst :)

Vlasy. U mnoho žen jsou velkou předností, a proto je dobré se o ně velmi pečlivě starat. Nehledě na roční období, o vlasy je nutné se start pořád. Nejvíce však vlasy trpí v období léta a zimy. Bývají často suché, polámané, nevyživené a hlavně bez lesku. To trápí velmi mnoho žen. Jak ponechat vlasy i přes horší podmínky v období léta a zimy, aby byly krásnější a hlavně zdravější? Řešeních je mnoho, ale sama bych ráda doporučila různé oleje, které vlasům dodají mnoho vitamínů, ale i síly a pružnosti.

Na úvod bych zvolila olej od francouzské značky L´Oréal Professionnel, Mythic Oil Professionnel. Tento zázračný olej je určen pro všechny typy vlasů. Jeho úkolem je hloubkově vyživit a dodat vlasům lesk, chránit, zbytečně vlasy nezatěžovat a také jako novinka – usnadňovat vlasový styling. Obsahuje avokádový olej, který vlasy vyživuje a zjemňuje. Na druhou stranu hroznový olej vlasy chrání před jejich poškozením. Cena je dvě stě patnáct korun českých.

Mají vaše vlasy nedostatek lesku a zvýraznění vaší barvy? Značka Wella Professionals přišla na trh s novým olejem Oil Reflection, který vlasy nejenom vyživí, ale také jim dodá patřičný lesk pro zvýraznění vaší barvy. Účinky oleje jsou více než jasné: Vlasy jsou chráněné před vnějšími vlivy díky vitaminu E, jsou vyživené a vyhlazené díky makadamiovýmu a avokádovýmu oleji, a také jsou zanechané lesklé a neuvěřitelně pružné. Olej je určen pro všechny typy vlasů. Cena se pohybuje okolo sto osmdesáti devíti korun českých.

 

Můj tip? Jelikož i já mívám vlasy během léta a zimy velice vysušené, slabé a rozlítané, používám olej například od Yves Rocher, který je úžasný, nebo také od Wella Professionals. Oleje určitě doporučuji a měla by je mít každá, které trápí vysušené a nepoddajné vlasy. Uvidíte, že i vy pocítíte změnu. A jestli chcete ještě víc ušetřit, doporučuji vám nejnovější akci na různé oleje ( jak na vlasy, tak i na tělo ), která se odehrává na jedné z největších internetových parfumérií v České republice.