JAK SNADNO ROZČESAT MOKRÉ VLASY? VSAĎTE NA TANGLE TEEZER AQUA SPLASH

V minulém článku jsem vám představila unikátní vlasovou značku Tangle Teezer, která je známá po celém světě. Pokud jste si článek nestihli přečíst, zde vkládám malý úryvek:

,, Když se řekne Tangle Teezer všem se vybaví takový malý hřebeny, které přesně padnou do ruky. Doslova bych řekla, že je to spíše “marketingový” tah, vždyť všude se můžete setkat s bloggerkama, které s ho nemůžou vynachválit, další bloggerka/holka se o něm dozví a za každou cenu si ho musí pořídit, jenom proto, že ho má tahle a tahle a píše o něm, že je bombový. Abych byla upřímná, také jsem si to myslela. Vůbec jsem nechápala, co na něm může být tak úžasného, vždyť je to jenom kartáč a ten vám vlasy přece nemůže pořádně rozčesat. No, když jsem si jeden takový pořídila, opravdu jsem změnila názor. Je totiž skvělý. Obecně značka Tangle Teezer vyrábí různé kadeřnické potřeby, zejména profesionální kartáče na vlasy, které mají za úkol vlasy co nejkvalitněji rozčesat bez třepení a lámání. Podle popisků také obnovuje objem, přirozený lesk a pružnost vlasy. Produkty značky jsou vyvinuty na velice profesionální úrovni kadeřníkem známých osobnostní Shaunem P. Tuto značku preferují nejenom bloggerky, ale i světové celebrity včetně špičkových salónů na světě. Tahle bych v úvodu představila oč se Tangle Teezer jedná a teď následovná recenze. “

Myslím, že tato ukázka postačila k tomu, že jste se o hřebenech Tangle Teezer něco dozvěděli. V předchozím článku jsem vám představovala konkrétně kolekci Tangle Teezer Salon Elite. Věděli jste, že existují kartáče na vlasy této značky i na mokré vlasy? Pokud si myslíte, že je to nesmysl, v několik malých krocích vám představím novinku značky Tangle Teezer – Aqua Splash.

HAIR

Kartáč Aqua Splash je opravdu jediný kartáč na vlasy, který doslova miluje vodu. Je určen pro snadné rozčesávání mokrých vlasů, hodí se také pro rovnoměrnou aplikaci i vlasových masek. Zajímavostí je, že štětiny byly vytvořeny speciálně na rozčesání všelijakých zacuchaných míst, tudíž pokud vás doslova štve, když si umyjete vlasy a pak je máte zacuchané a vzhledově přirovnatelné k vrabčímu hnízdu, tak z tohoto kartáče budete nadšená. Kartáč vlasy netahá a nevytrhává!

Jaké jsou jeho účinky? Mokré vlasy budou během chvilky rozčesané, je vhodný pro aplikaci vlasové masky, uhlazuje vlasová vlákna a je ideálně pro pohodlné držení v ruce.

Pokud jste stále nepřišly na to, jakým kartáčem by se snadno mokré vlasy rozčesaly, vsaďte na Tangle Teezer Aqua Splash!

2 responses to “JAK SNADNO ROZČESAT MOKRÉ VLASY? VSAĎTE NA TANGLE TEEZER AQUA SPLASH

  1. Musím souhlasit, účinnek je oproti běžným kartáčům velký, jsem taky maximálně spokojená…

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s