KOUZELNÝ KARTÁČ NA VLASY PRO MALÉ PRINCEZNY

V předchozím článku jsem vám opět představila vlasový produkt skvělé vlasové značky Tangle Teezer. Nechyběla recenze na klasický kartáč Salon Elite, ale ani na kartáč Aqua Splash, který je určen pro snadné rozčesávání mokrých vlasů. Jestli jste minulý článek například přehlédli, v následujícím odstavci si můžete přečíst krátký úryvek.

,, Kartáč Aqua Splash je opravdu jediný kartáč na vlasy, který doslova miluje vodu. Je určen pro snadné rozčesávání mokrých vlasů, hodí se také pro rovnoměrnou aplikaci i vlasových masek. Zajímavostí je, že štětiny byly vytvořeny speciálně na rozčesání všelijakých zacuchaných míst, tudíž pokud vás doslova štve, když si umyjete vlasy a pak je máte zacuchané a vzhledově přirovnatelné k vrabčímu hnízdu, tak z tohoto kartáče budete nadšená. Kartáč vlasy netahá a nevytrhává! “

Opět tomu nebude jinak, jelikož jsem si připravila opět krátkou exkurzi právě k této značce. A co vám představím tentokrát? Nevím, zda vám to bude připadat nutné tento produkt představit, ale zaměřím se opět na novinku, tentokrát na kartáč na vlasy s názvem Magic Flowerpot.

Čím je tento kartáč na vlasy od těch jiných výjimečný? Zaprvé bych chtěla zdůraznit, že tento kartáč je určen pro mladé slečny, které se již také chtějí parádit a vlásky mají velmi jemné, zkrátka kartáč určen pro malé princezny. Kartáč následovně zabrání k dalšímu zacuchávání a zadrhávání vlasů. Kartáč obsahuje husté štětiny, které perfektně rozčesávají a vlasy získají sametovou hebkost včetně zářivého lesku.

Mě osobně velmi zaujalo balení ve tvaru květiny. Myslím, že pro malé slečny je to ideálním řešením, které hlavně upoutá pozornost a myslím, že pak i obecně česání půjde snadněji – přeci jenom existují i takové malé slečny, které se nerady češou. Tvar květiny je ideálním řešením, a pokud bych sama měla dceru, rozhodně bych jí ho koupila :)

little

Ještě bych dodala, že česání s tímto kartáčem zabraňuje mechanickému poškození vlasů.

Pokud nevíte, maminky, co koupit své menší dceři, myslím, že tímto to rozhodně nezkazíte!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s