VYUŽIJTE VÝHODNOU SLEVU NA PRODUKTY CLINIQUE

V předchozím článku jsem vám představila všechny typy kartáčů na vlasy skvělé vlasové značky Tangle Teezer. Představila jsem vám rovnou čtyři různé typy – klasický kartáč na vlasy Salon Elite, kartáč na mokré vlasy Aqua Splash, stylový a cestovní kartáč na vlasy Compact Style a také kartáč na vlasy pro malé princezny, které mají vlásky velmi jemné na dotek, Magic Flowerpot.

Co vám dnes představím? Myslím, že vlasové kosmetiky jsme více než zahlcené a podíváme se na jinou kategorii kosmetiky, tentokrát na dekorativní a rovnou vám představím kosmetickou francouzskou značku, která vám není úplně tak cizí, Clinique. Proč Clinique? Právě na tuto značku probíhá speciální akce, sleva až dvacet pět procent! A na které výrobky se sleva vyplatí?

Make up. Myslím, že každá z nás si bez něj nedokáže představit život. A tady je zrovna jeden s výhodnou cenou. Speciální make up Anti – Blemish Solutions je určen pro problematickou pleť. Tudíž cíl make upu je uklidnit zčervenání a redukovat kožní maz. Obsahuje aktivní látky, které působí hojivě a zabraňují vzniku akné. Obsahuje zklidňující účinky a neobsahuje olej. Pleť sjednocuje a pleť vypadá svěže a přirozeně. Cena po slevě je šest set čtyřicet devět korun českých.

Zamilovala jste si tři kroky od Clinique? Nedochází vám náhodu hydratační gel? Právě tento gel si můžete pořídit za pět set patnáct korun českých! běžná cena bývá i o tři sta korun vyšší. Tento hydratační gel z tří kroků je velice šikovný. Pleť opravdu a do hloubky hydratuje , udržuje ji vlhkou a v rovnováze a také zlepšuje její strukturu. Jak hydratační krém aplikovat? Stačí ho na pleť nanést ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť.

A jestliže vám z tří kroků chybí i tonikum Clinique, tak máte štěstí! Cena tohoto tonikum je právě jenom za čtyři sta čtyřicet osm korun českých. Tonikum je k údržbě svěží pleti velice důležitým přípravkem. Proč? Čistí, zvlhčuje a zjemňuje pleť, odstraňuje odumřelé buňky, pleť nevysušuje a napomáhá k přirozené obnově buněk. Obsahuje kyselinu salicylovou, která pomáhá odstranit mrtvé buňky z kůže aktivuje přirozenou obnovu kožních buněk. Tonikum je vhodné pro suchou až smíšenou pleť.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s