Řasenky Lancome levně!

Milujete luxusní francouzskou kosmetickou značku Lancome? Nebo patříte mezi ty, které od ní touží vlastnit nějaký luxusní kosmetický produkt, ale ceny v kamenných se vám nezamlouvaly? Tak to budu mít pro vás dobrou zprávu. Luxusní kosmetika Lancome je právě teď ke koupi o několik korun levněji! A kde? Na jedné z nejlepších internetových parfumerií.

Které produkty této luxusní značky si můžete pořídit o několik procent levněji? Určitě mezi nimi naleznete různé řasenky – například Lancome Hypnose Volume, Lancome Hypnose Star či Lancome Virtose. Běžné ceny se v kamenných prodejnách vyšplhají i k devíti seti korun českých, zda koupíte řasenky až o polovinu levněji.

large (1)

Řasenka Lancome Hypnose Volume vám vykouzlí objem řas až šestkrát. Není pochyby, že mezi její nejhlavnější a nejúčinnější účinky patří objem a hustota řas. Čím to, že je řasenka tak účinná? Určitě díky složení, které v sobě obsahuje kouzelné účinky – vitamín B5, změkčující vosky a PC/PA polymer. Řasenka je dramaticky tmavá – odstín No.001 Noir Hypnotic, tudíž je jasné, že vaše oči budou hlavní hypnotizující rolí na vaší důležité schůzce. Mezi výsledek se samozřejmě řadí okouzlující a omračující řasy, které si získají každého. Běžná cena se v kamenných obchodech pohybuje kolem osmi seti korun českých, ale aktuální cena zde je pět set padesát korun českých a navíc si řasenku můžete zadarmo vyzvednout v kamenné prodejně.

Další řasenka, která si zaslouží pozornost, je Lancome Hypnose Star a vlastní silný účinek pro okamžitý objem řas. Jedná se o exkluzivní řasenku, která vaše řasy perfektně natočí a jejich objem bude maximální. Které účinky patří mezi nejsilnější? Připravte se na dodání okouzlujícího objemu, oddělení řas od sebe – což mnoha řasenek slíbit a splnit nemůže – a také na prodloužení. Jak řasenku správně aplikovat? Stačí ji nanést jemnými tahy od kořínků ke konečkům řas a snažte se řasenku nanášet od vnitřního koutku po vnější. Cena? Opět se bude mnohonásobě lišit než v kamenných obchodech, zde řasenku Lancome Hypnose Star pořídíte kolem šesti seti korun českých.

Mějte na paměti, že kvalitní řasenka je základ;)

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s