EXKLUZIVNÍ KOSMETIKA LANCOME POD 500 KČ!

V minulém článku byly představeny řasenky proslulé francouzské luxusní značky Lancome, které se dají momentálně pořídit za velmi výhodné ceny – až o několik procent méně, než v kamenných obchodech. V následujícím článku již řasenky nebudou představeny, ale zaměříme se na jiné exkluzivní produkty francouzského Lancome, které se vyplatí pořídit za výhodné ceny v internetové parfumerii, než v kamenném obchodě. A které produkty to budou?

lancome

Myslím, že nebylo špatné se zaměřit na produkty, které se dají pořídit do pěti seti korun českých. První produkt, který cenově nepřesáhne hranici ani čtyř seti korun českých, je lak na nehty Lancome Vernis In Love. Tento exkluzivní lak na nehty s šarmem francouzské atmosféry na vašich nehtech vykouzlí jedinečný výrazný odstín. Můžete vybírat z pestré škály barev, od laku průhledného po pestře červený, růžový, hnědý, tyrkysový, šedý až po tmavě fialový. Aktuální cena je stanovena na tři sta šedesát pět korun českých. Takže pokud milé dámy chcete na svých nehtech zanechat smyslné kouzlo Paříže, tento lak na nehty vám to jistě splní…

Dalším zajímavý produkt, který si zaslouží v tomto článku pozornost je lesk na rty Lancome Juicy Tubes. Proč? Z vlastní zkušenosti vám mohu prozradit svůj názor. Když jsem si potřebovala nutně koupit lesk na rty, měla jsem vizi spíše něco značky MAC nebo Yves Saint Laurent. Ale pak, když jsem si všimla tohoto růžového pokladu, neodolala jsem. Jedná se o lesk s “gurmánským” potěšením. Je velmi lehký, vonný a na rtech vykouzlí jemný nádech téže barvy. Lesk je také doplněn jemným ochucením čerstvého ovoce. Nanáší se velmi snadno a na rtech vydrží dlouho. Hydratuje a zanechává rty plné energie a lesku. Lesk vlastním od konce července minulého roku a stále v něm mám více než polovinu. Cena? V kamenných obchodech se ceny pohybují i okolo šesti seti korun českých, zde ho pořídíte za cenu čtyř seti osmdesáti tří korun českých. A věřte mi, že investici do tohoto lesku nebudete litovat.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s