LANCOME: VSAĎTE NA PERFEKTNÍ ODLIČOVAČ OČÍ A RTĚNKU!

Určitě jste si již všimli článku, který byl zaměřen na luxusní francouzskou značku Lancome, kterou osobně mám také velmi ráda. Nejenom, že jsem vám představila skvělé řasenky, které se momentálně dají pořídit se super slevou, ale také jsem vám představila kosmetické produkty, které si můžete pořídit za méně než pět set korun českých – konkrétně jsem vám doporučila svůj oblíbený šťavnatý lesk na rty Lancome Juicy Tubes, ale také lak na nehty Vernis, který vašim nehtům dodá lesk francouzského šarmu. O čem bude tento článek? Opět si dovolím se zaměřit na tuto proslulou značku a představím opět pár tipů, které stojí za pořízení, a samozřejmě za nižší cenu, než jste v kamenných obchodech zvyklí.

large (2)

Jestliže milujete syté tóny barev například na rtěnce nebo lesku, doporučuji vám se zaměřit na omlazující perleťovou rtěnku Lancome, Lancome L´Abssolu Nu. V čem je tak kouzelná? Nejenom, že na vašich rtech dokáže vykouzlit skvěle sytý tón, ale také dodá vašim rtům energii a mladší vzhled, proto se jí přezdívá omlazující rtěnka. A cena této rtěnky je pět set osmdesát tři korun českých.

Potřebujete své oči perfektně odlíčit a přitom oči nepodráždit? Jelikož aby oči nebyly po odlíčení podrážděné je zkrátka umění. Sice existuje mnoho odličovacích mlék či vod, ale ne všichni dokáží oči perfektně odlíčit a přitom je nepodráždit. Mohla bych vám však doporučit tento odličovač očí pro všechny typy pleti, Lancome Skin Cleansing Eye. Oči perfektně odličuje, ale také parádně odlíčí voděodolný make – up. Nutné je ale před používáním ho protřepat a spoji tak vodní a olejovou fázi. Olej má za úkol rozpustit jakýkoliv make – up a voda zas pleť osvěžit a regenerovat. Nemusíte se obávat mastných stop. Jak odličovač aplikovat? Stačí nanést ideální množství na vatový tampon a následovně odstranit nečistoty z okolí očí. I majitelky si tento produkt velice pochvalují. Cena je stanovena na šest set dvacet dva korun českých.

Je však na vás, co vás více oslovilo, ale jestliže opravdu sháníte odličovač, který vaše oči nebude dráždit a nebude  zanechávat mastné stopy, tak ho rozhodně vyzkoušejte.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s