Realash – prodlužte své řasy maximálně!

Zkuste zapomenout na drahé řasenky a vyzkoušejte něco unikátního a nového. Ráda vám představím unikátní novinku, kterou si naprosto zamilujete.

V dnešní době mnoho žen touží po dlouhých a hustých řasách. Kupují si všemožné drahé řasenky, které možná řasy prodlouží či zhustí, ale po čase stejně zjistí, že se jim řasy začínají „drolit“ a o své „přírodní“ postupně přicházejí. Následovně se to řeší permanentním prodloužením, které už vůbec není tak pro řasy prospěšné – moje vlastní zkušenost. V tomto článku bych vám chtěla představit ideální alternativu, po které vaše řasy budou dlouhé a zhuštěné.

IMG_7627

Přemýšlela jste, že byste vyzkoušela například vyživující sérum pro řasy? Pokud stále ne, ráda bych vás uklidnila tím, že tyto séra jsou pro řasy velmi přínosná a prověřená klinickými testy. Následovně vám představím konkrétní vyživující produkt, Realash.

IMG_7629

Toto vyživující sérum na řasy Realash je ideálním řešením pro touze dlouhých řas. Jeho cíl je dodat vaším řasám luxusně husté řasy, prodloužit je a zvlnit na maximum. Pokud si ale myslíte, že efekt uvidíte třeba po pár dnech, není tomu tak. Aby účinek byl opravdu viditelný, je třeba si počkat nejméně měsíc, jelikož po měsíci uvidíte prodloužení až o 10%, po 6 týdnů budou vaše řasy o 18% delší a o 63% hustější, ale jestliže toužíte opravdu po maxi účinku, po vyčkání 8 týdnů budou řasy o 25 % delší a o 63 % hustější. Zkrátka kdo si počká, ten se dočká.

Dodala bych také, že sérum Realash je testován a doporučen dermatology, 98 % žen si všimlo viditelného zlepšení řas a více jak 94 % žen si pochvalo jednoduchého používání.

IMG_7630

Jak produkt aplikovat? Nejprve si velmi důkladně odličte a pokožku v oblasti očí omyjte. Druhým krokem je aplikování jemné linky na kořínky řas očního víčka. Pak už je na vás, jak dlouho si budete sérum aplikovat, ale jestliže chcete dosáhnout opravdu viditelných výsledků, doporučuji vám vydržet aplikaci po dobu 6 týdnů.

Jestliže se chcete dozvědět více informací o tomto zázraku Realash, doporučuji navštívit oficiální stránky Realash.cz

V příštím článku vám ukážu své výsledky, tipy a doporučení.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s