SKVĚLÉ ŠATY ZA SUPER CENU? NAVŠTIVTE GETFASHION.CZ

Myslím, že se shodneme, že jarní teplé dny k nám v posledních dnech dorazily. Sice to někdy vypadá na chladnější počasí, ale již můžeme začít pátrat po šatech, které zanedlouho ze skříně vyndáme a pořádně je využijeme. Ale pokud stále nemáte ty pravé a nebaví vás si pořizovat šaty v módních řetězcích, odkud má každá druhá stejné šaty, doporučuji zapátrat více na módních e-shopech.

Z vlastní zkušenosti doporučuji e-shop GetFashion.cz, kde jsem si i já sama pořídila nádherné šaty. Sice jsou možná spíše večerní/společenské, ale samozřejmě na webu naleznete další podkategorie včetně letních šatů.

Tyto bílé na dotek jemné šatky jsem využila například na společenskou akci Miss VŠE. Mohu říct, že jsem se v nich cítila velice pohodlně a skvěle se v nich tančí.

IMG_7634

 

Ale nechme večerní šaty stranou a zaměřme se na ty, které budou v létě potřeba. Mohu vám doporučit pár tipů, jako například šaty Miss Gaga v šedém provedení, které jsou na léto velmi pohodlné krátké a hlavně stylové, nebo letní dámské šaty Moda v bílo růžovém provedení s květinovými vzory. Nezapomeňte, že v létě musíte zářit a nechte pro jednou tmavě-barevné šaty ve skříni a zaměřte se na barvy a vzory!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s