VŮNI INSTINCT V HLAVNÍ ROLI S MEGAN FOX SI ZAMILUJETE

Milujete dostupnou kosmetiku, ale nechce se vám příliš navštěvovat kosmetiku typu drogerie? Máte radši luxusní kosmetiku, ale nechcete do ni investovat velký obnos peněz? Vyzkoušejte kosmetickou značku Avon, která momentálně není jenom na objednání si přes katalog, ale nově si můžete svůj oblíbený kosmetický produkt objednat rovnou z jedné nejlepších internetových parfumerií v České republice. V tomto článku se spíše zaměřím na vůně, a to konkrétně na tu, která v posledních měsících byla viděna v televizních reklamách s hlavní aktérkou, americkou herečkou a dvojnásobnou maminkou, Megan Fox.

Megan Fox

Nejprve bych se zaměřila na vůně, které jsou k dostání za velmi výhodnou cenu. Všimly jste si reklamy, kde jste mohli v hlavní roli zahlédnout krásnou americkou herečku Megan Fox? Určitě jste tuto reklamu již zaregistrovali a možné jste přemýšleli o vyzkoušení této vůně. Aktuálně je vůně INSTINCT FOR HER k dostání i na internetové parfumerii za nízkou cenu. V této okouzlující vůni se ukrývají zelené tóny, kamélie a santalové dřevo. Mě osobně tato vůně zaujala především designem flakonku. Oceňuji zajímavé propojení barev, které působí velmi elegantně, žensky a smyslně. A myslím, že Megan byl tento parfém vyroben na míru. Cena je dvě stě devadesát devět korun českých za padesát mililitrů.

Vůně INSTINCT nebyla vytvořena jenom pro ni, nýbrž pro něho. Aby žena s mužem dokonale ladila, musela být pro něho vytvořena vůně, která bude ji a jeho spojovat. Na rozdíl od vůně pro ni byl tento vytvořen na míru pro opravdového a zdatného muže. Vůně v sobě ukrývá stopy po mandarince, šalvěji a ebenovém dřevu. Zkrátka harmonie tónů vykouzlily dokonalou směs pro sebevědomého muže. Jestliže nevíte, čím udělat svému příteli radost, vsaďte jak na instinkt, tak na INSTINCT..

Vůně INSTINCT je ztělesnění dobrodružství, nekonečného hledání, ale vysokého cíle. Je určenA pro ty, kteří milují adrenalin, cítí se rádi sebevědomě, ale i tajuplně.

megan

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s