NENECHTE DEN MATEK NA POSLEDNÍ CHVÍLI! ZAMĚŘTE SE NA PARFÉMY!

V předchozím článku jsem vám představila nejnovější parfém s krásnou americkou herečkou a dvojnásobnou maminkou Megan Fox. Konkrétně se jednalo o parfém značky AVON, Instinct. Parfém nebyl stvořen jenom pro ni, ale i pro něho. Stále doporučuji parfém vyzkoušet, a třeba si ho také zamilujete, jako sama Megan.

Víte, že se blíží Den matek? Nezapomeňte své mamince koupit krásný dárek, určitě bude velmi ráda. Který dárek maminky určitě ocení? Myslím, že se shodneme, když zmíním například nějaký parfém. A jelikož tu Den matek bude velmi brzy, tak vám v následujícím článku představím právě ty nejvoňavější vůně, které si maminky určitě oblíbí.

la vv

První toaletní vodou pro ženy bude zvolena vůně od známého fotbalisty Davida Beckhama s názvem Signature. Tato podmanivá toaletní vůně si získá každou ženu. Jsou v ní obsaženy stopy po granátového jablka, anýzu, orchideje, pižma, pačuli, vanilky a jantaru. Já osobně jsem tuto vůni používala byla jsem z ní velmi nadšená. A také poměr mezi kvalitou a cenou je velice překvapující, jelikož vůně se dá na internetové parfumerii pořídit za cenu tří seti čtyř korun českých, což je opravdu neuvěřitelné. Vůni doporučuji.

Parfémové voda Elizabeth Arden 5th Avenue patří do nejoblíbenějších parfémů této značky. Tento parfém vlastním také a nemůžu si vynchválit její vůni. Parfém určený prřesně pro ženu, které nedá nad americkou moderní klasiku, kulturu, luxus, je plné energie a stylu. Složení parfému je velice bohaté. Ingrediencí je celkem devatenáct. Šeřík, lipový květ, nevinná magnólie, exotická mandarinka, vanilka, bulharská růže, jasmín, broskev, jantar, pižmo, kosatec či santalové dřevo. Cena? Sto dvacet pět mililitrů koupíte za šest set osmdesát devět korun českých.
DKNY Be Delicious – lehká a zároveň svěží inspirace rušného New Yorku. Vůně je ideální pro ženu, která si doslova užívá života, je nezávislá a miluje cestování. V parfému je obsaženo hned několik zajímavých ingrediencí – okurka, jablko, grapefruit, magnólie, růže, tuberóza, konvalinka, fialka, dřevo, květinové tóny, ambra a santalové dřevo. Podle hodnocení intenzity vůně, výdrže a vzhledu flakonku byl ohodnocen na třech hvězdiček z pěti.
Untitled
Lancome La Vie Est Belle – víte, že tento parfém se stal hitem letošních Vánoc? V čem, že spočívá jeho kouzlo přitažlivosti? Jedná se o exkluzivní vůni, které byla navržená tak, aby po jeho aplikaci na ženě vykouzlil úsměv na tváři. Jeho tváří se stala bezpochyby krásná Julia Roberts, která si tuto vůni nesmírně užívá. Ve vůni se skrývají opravdu zajímavé ingredience – hruška, černý rybíz, jasmín, květ pomerančovníku, kosatec, pačuli, vanilka, ořechy a tonka fazole. Za vzhled flakonku, výdrž a intenzitu vůně si získal pět bodů z pěti. Vaše maminka tento parfém jistě ráda ocení a zamiluje si ho.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s