Dopřejte svým vlasům luxusní péči s přípravky L´Oréal Professionnel

Dopřejte svým vlasům jedinečnou luxusní péči. Vyzkoušejte nejnovější přípravky profesionální vlasové značky L´Oréal Professionel v akční slevě.

vlasy

Ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit produkt L´Oréal Professionel Mythic Oil. V čem spočívá jeho kouzlo? Je určen pro všechny typy vlasů a díky němu získáte krásně lesklé a hloubkově vyživené vlasy. Jedná se zkrátka o jedinečný olej luxusní značky L´Oréal, který vlasové vlákno vyživí, rozjasní a vyhladí. Obsahuje vysoký obsah avokádového a hroznového oleje, které mají za úkol vlasovému vláknu nejenom dodat perfektní lesk, ale také zabraňují třepení konečků .Olej vlasy nezatěžuje, jeho lehká textura usnadňuje vlasový styling. Výsledkem jsou zářivé a sametově hebké vlasy na dotek.

Jak olej aplikovat? Staří nanést opravdu malé množství do umytých a ručníkem vysušených vlas. Vlasy pak již neoplachujte. Můžete upravovat podle své potřeby.

Jestliže chcete svým vlasům dodat jedinečnou péči ve formě šamponu, vyzkoušejte tento, L´Oréal Professionel Mythic Oil. Nejedná se opět o olej, nýbrž o vyživující šampon s jedinečnými vyživující složkami. Je vhodný pro všechny typy vlasů a jeho blahodárná textura – vzácný arganový olej – vlasům dodává sametovou hebkost a obnovu vlasové textury.

Jak vyživující šampon aplikovat?

Do mokrých vlasů stačí nanést ideální množství. Následně šampon napěňte a opláchněte. Abyste dosáhla perfektního výsledku, používejte ho vždy s kombinací kondicionéru – L´Oréal Professionnel Mythic Oil.

Dopřejte svým vlasům díky luxusním přípravkům L´Oréal Professionnel jedinečnou péči.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s