ZÁZRAK JMÉNEM REALASH

Nahlédněte do druhé recenze úžasného produktu Realash..

Myslím, že když se řekne pojem Realash, určitě víte, oč běží. V minulém článku jsem vás seznámila, o co jde, jaké jsou účinky a proč ho používat. Doufám, že jste se na produkt – sérum na řasy Realash – podívaly a třeba vás i jistým způsobem zaujal, tak jako mě. Mé řasy byly po prodlužující metodě, řasa na řasu, velmi zničené. Rozhodně již nedoporučuji nechat si permanentně prodloužit řasy. Raději jsem „sáhla“ po prodlužujícím séru, které mé řasy dokonale prodloužilo a dodalo pořádný objem. A jak dopadl výsledek?

IMG_7631

Sérum jsem používala něco kolem jednoho měsíce, ale i tak jsem po jednom týdnu začínala registrovat rozdíl. Jak celá aplikaci a proces vypadá? Není to nijak složité, stačí jednou denně na umyté odlíčené oči nanést jedno nanesení pomocí aplikačního štětečku kolem horního víčka jednou čarou. Mějte ale na mysli, že čím více budete vrstvu nanášet víckrát či silnější, růst tím nezrychlíte. Opravdu z vlastní zkušenosti doporučuji 1x denně tenkou vrstvu kolem horního víčka.

Sérum neobsahuje žádnou parfemaci, což je pro mě skvělé, jelikož mé oči trpí při jakémkoli použití něčeho parfemovaného – řasenky, stíny…

Po jednom měsíci užívání jsem dosáhla, pro mě, překvapivého výsledku. Já jsem velmi spokojená a rozhodně sérum Realash nedám z ruky. Samozřejmě pokud chcete větší objem a délku, můžete ho používat další dva měsíce, kdy po čtvrt roce uvidíte maximální rozdíl.

PŘED:

IMG_7130

PO:

IMG_7759

Je to zkrátka na vás, ale doporučuji si o séru Realash přečíst základní body nebo také mou úvodní recenzi na tento zázračný produkt :)

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s