SAMETOVÁ POKOŽKA? NO PROBLEM!

Mít krásně sametovou pokožku by chtěla každá z nás. Docílit jí vůbec není těžké…

O pokožku bychom se měly starat celý život – jak v zimě, tak v létě. Léto se k nám blíží rychlostí blesku, a proto bychom neměly zapomínat ani na produkty, které chrání pokožku před slunečními paprsky. O opalovacích krémech až později, spíše se zaměříme na tělové oleje, které zanechávají pokožku krásně hebkou a jemnou na dotek.

webe

První produkt, který bude představen, je značky Nivea. Tento sprchový olej Niva Natural Oil dokonale hydratuje sucho pokožku. Po nanesení se mění v jemnou pěnu, které zanechá pokožkou příjemně jemnou a hebkou na dotek po celý den. Obsahuje speciální hřejivou vůni, která obohatí pokožku o mnoho pečujících extraktů přírodních olejů. Po každém sprchování se budete cítit jako znovuzrozená. Olej je vhodný pro suchou pokožku.

Dalším zajímavý produktem je delikátní olej Vichy Nutri Extra vhodný jak pro suchou, tak normální pokožku. Tento zázračný olej dodá vaší pokožce jedinečnou hydrataci díky zásobě přírodních olejů. Výsledkem je sametově hebká a jemná pokožka na dotek. Cena je dvě stě osmdesát sedm korun českých.

Jestliže ale toužíte po zpevněné pokožce a nechce se vám nijak moc investovat, zkuste tento jedinečný zpevňující olej značky Nivea, Nivea Q 10 Plus.  Tento zpevňující olej dokonale vyhlazuje pokožku. Obsahuje koenzym Q 10 včetně avokádového oleje, který se podílí na obnově buněk a zlepšení vzhledu pokožky. Po použití oleje bude pokožka krásně jemné a příjemně hebká na dotek. Abyste dosáhla viditelného výsledku, je dobré olej používat po dobu nejméně dvou týdnů. Sama za pár týdnů uvidíte, že výsledek bude viditelný a hlavně fantastický.  A pokud vás trápí strie, těm dáte jednou pro vždy sbohem. Jak olej aplikovat? Dvakrát denně jej vmasírujte krouživými pohyby do problémových partií na suchou nebo vlhkou pokožku.

Je jen na vás, jak moc chcete o svou pokožku pečovat, ale věřte, že olejem nic nezkazíte, ba naopak.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s