UDRŽTE SI SVÉ OPÁLENÍ DÍKY ZÁZRAČNÝM OLEJŮM

Jak mít ještě krásnější opálení? Zkuste různé opalovací oleje či spreje!

Léto se k nám blíží rychlostí blesku. Možná bychom už mohli říct, že už je dočista tady. Určitě jste se zaměřili na různé opalovací krémy či mléka, ale zkusili jste se zaměřit i na opalovací oleje? Nejenom, že zvýrazňují opálení, ale pokožka je po nich také velmi jemná, hebká a vláčná.  A také – maximálně chrání před škodlivými vlivy slunečních paprsků.

suntan

Nejlepší opalovací oleje můžete pořídit u Nivea či Garnier. Mohu doporučit například Garnier Ambre Solaire Golden Protect, který poskytuje perfektní ochranu proti škodlivému slunečnímu záření. Mezi jeho nejsilnější účinky patří – působení proti předčasnému stárnutí pokožky, obsahuje antioxidační účinky, zjemňuje a zvláčňuje, je voděodolný.  Tento olej v kamenných obchodech pořídíte přes dvě stě korun českých.  Na internetové parfumerii je cena stanovena na rovných sto devadesát čtyři korun českých.

Dalším výborným produktem je sprej na opalování značky L´Oréal. Se svým sprejem Solar Expertise se zařadil mezi oblíbence díky své maximální hydrataci. Pokožka je po použití jemná a vláčná. Chrání před UV zářením. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Cena na internetové parfumerii je stanovena kolem sto devadesáti devíti korun českých.

I známá kosmetická značka Nivea přišla se svým opalovacím sprejem. Nivea Sun Protect & Brozne – intenzivní sprej, který obsahuje SPF 30. Obsahuje speciální složky, které udržují opálení po delší dobu a zanechává ji příjemně jemnou a vláčnou. Pokožka je chráněné před nepříznivými škodlivými faktory – UV filtry. Cena dvě stě osmdesát osm korun českých.

Jestliže doposud jste používali krémy či mléka na opalování, zkuste pro tento rok udělat změnu a vyzkoušejte jedinečné opalovací spreje či oleje! Uvidíte, že vaše krásné letní opálení bude ještě více zvýrazněné díky svým jedinečným a kouzelným účinkům.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s