CLINIQUE ZA VÝHODNÉ CENY!

Milujete luxusní kosmetiku? Využijte aktuální akce na kosmetiku Estée Lauder či Clinique!

Je pravda, že sezóna slev se k nám nepřetržitou rychlostí blíží. S nimi i slevy na jedinečné luxusní kosmetické značky, které jsou k dostání někdy i za velmi vysoké ceny. Pokud patříte mezi milovnice francouzské kosmetiky, zaměřte se na Clinique a Estée Lauder. Proč?

clinique

Nejenom, že tuto kosmetiku pořídíte za výrazně menší ceny než v kamenných obchodech, ale také získáte jedinečné překvapení k nákupu. A které produkty se ukrývají ve slevách?

Cinique 3 Steps – tato jedinečná hydratační emulze pro smíšenou pleť je posledním krokem třífázového pečujícího programu o pleť. Tato jedinečná hydratační emulze okamžitě hydratuje vaši pleť. Díký své jemné textuře ji zanechává chráněnou před škodlivými vnějšími faktory. Je vhodná pro suchou až smíšenou pleť. Aplikujte na vyčištěnou pleť ostatními produkty z této řady 3 Step. Cena po snížené slevě – pět set dvacet devět korun českých.

Clinique High Impact Extreme Mascara – pokud toužíte po neuvěřitelném objemu, vyzkoušejte řasenku pro vysoce účinný objem značky Clinique. Nejenom, že je šetrná k vaším očím, ale také na vašich řasám vykouzlí dramatický vzhled. Je vhodná pro nositelky kontaktních čoček. Zapamatujte si tedy tyto tři body: dodává řasám objem, zajistí hloubkový a dramatický pohled očí a perfektně odděluje a zahušťuje řasy. A nově ji teď pořídíte za velmi výhodnou cenu – pět set čtyřicet devět korun českých.

Zaujaly váš některé z těchto produktů? Čekáte na jiné zlevněné produkty? V příštím článku vám bude představno opět pár vybraných produktů z této francouzské kosmetiky – včetně Estée Lauder – které stojí za pozornost.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s