OBJEVTE LETNÍ VÁNEK PARFÉMU DKNY BE DELICIOUS

Milujete svěží letní vánek ovoce? Vyzkoušejte úžasné vůně značky DKNY, které si získaly několik majitelek po celém světě.

blog

Značka DKNY pochází ze Spojených států amerických, konkrétně z New Yorku. Parfémy DKNY jsou určeně pro mladé, nespoutané slečny i dámy, které milují oslnivý svět New Yorku. Nebýt americké módní návrhářky Donny Karan, nic by dnes neexistovalo. Celý nápad vznikl v roce 1988, již před šestadvaceti lety. Díky tomu se stala DKNY ihned oblíbenou a velmi žádanou značkou. A mezi její nejlepší poklady patří právě parfém či vůně DKNY Be Delicious.

Parfém DKNY Be Delicious je ideálním parfémem pro letní dny. Léto to oficiálně bude zítra, avšak počasí se na to nijak moc netváří. Ale můžeme pevně věřit, že sluneční paprsky nás dříve pohostí svou dlouhodobou návštěvou. Celá vůně je inspirovaná příjemným jablkem a tónem melounu včetně okurky. Tvoří takovou velmi svěží směs, která ve vás probodí pocit nadšení a radosti, včetně natěšení na letní dnzy, prázdniny. Po příjemném rozpoložení vůně se tóny vystřídají za květinový odér s lipovým květem. Tento parfém je určen především pro mladé dívky či slečny, které milují živý život a rády navštěvují ruch velkoměsta, například New Yorku. Nejenom květinové tóny, ale citrusové ve vás probudí pocit nadšení..

Co je na této vůni ještě výjimečného? Flakonek. Sice jsme u DKNY na tento typ flakónku a designu zvyklí, ale v podstatě to chtěla převtělit do jablka, což se ji velmi povedlo.

Zaujal vás parfém DKNY Be Delicious? Navštivte stránky jedné z nejlepších internetových parfumerií v České republice a zakupte tento parfém v 50 mililitrech za skvělou cenu! Sedmset dvacet korun českých!

Sama udivíte, že si léto díky tomuto parfému naprosto zamilujete!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s