Proč používat zubní kartáčky Curaprox?

Pečujte o své zuby důkladně a pravidelně!

Péče o zuby a celkovou ústní dutinu je každodenním základem, ale dejme si ruku na srdce – kdo z nás si opravdu a pravidelně čistí zuby po každém jídle? Domnívám se, že procent kladných odpovědí se pohybuje na velmi nízkém bodu mrazu. Abychom aspoň částečně zabránili různých kazům a podobně, představím vám pár nepotřebných produktů, které byste měli ve svých koupelnách mít.

haha

Základem mezi kartáčky je naprostá jednička – Curaprox!

Sama ho používám několik let a jsem s ním naprosto stále spokojená. V čem spočívá jeho síla a oblíbenost? Nejprve bych podotkla, že základem správného kartáčku na zuby je jeho vzhled. Musí být na pravítko rovný a vystupující štětinky musí být velmi jemné a ne různě sestavené do skupinek jako u různých jiných zubních značek. Zubní kartáčky Curaprox dokáže efektivně odstranit zubní plak, aniž by celkově poškodil zubní sklovinu. Díky jeho velmi jemné šetrnosti jsou zuby stále v pohotovém stavu. Dalším plusový bodem je jeho rozdělený podle síly a barev. Nikde jinde nenajdete takový barevný pestrý výběr barev zubních kartáčků, než u Curaprox.

Plusem je zejména rozdělení dle šetrnosti a síly. Pokud mtáe velmi jemné a citlivé zuby, doporučuje se používat zubní kartáček Curaprox typu ULTRA SOFT.

Nejenom, zubní kartáčky této skvělé značky jsou potřebné! Zaměřte se i na další nezbytné vymoženosti včetně mezizubního kartáčku a zubní niti.

Kde pořídit zubní kartáčky Curaprox? Zaměřte se na jednu z nejlepších internetových parfumerií, které nabízí nespočet produktů, které si zamilujete, a hlavně – za velmi nízké ceny!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s