HÝČKEJTE SVÉ VLASY I TĚLO BĚHEM LÉTA

Nezmeškejte akční nabídky na jednotlivé produkty pro jedinečné opálení!!

fgg

Prvním produkt, který si zaslouží hlavně pozornost vašich vlasů, je produkt od L´Oréal Professionnel, L´Oréal Professionnel Série Expert Solar Sublime. Jedná se o regenerační šampon pro vlasy, které jsou často namáhané sluncem. Šampon poskytuje perfektní ochranu vlasů před slunečním zářením, vlasy jsou regenerované, lesklé a zároveň pružné. Je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pro často namáhané vlasy sluncem. Jak šampon aplikovat? Stačí ideální množství vetřít do vlasů a opakovat dle vaší potřeby.

Máte velmi citlivou pokožku, ale milujete opálení? Vyzkoušejte krém od Vichy! Zaměřte se na kolekci Vichy Capital Soleil! Se svým produktem Vichy Capital Soleil Capital bude vaše pokožka chráněna před UV a UVB zářením, bude zabráněn vzniku pigmentových skvrn, bude zamezeno předčasné stárnutí pokožky, ale naopak bude velice hydratována a vyživená! Zaměřte se na francouzskou kvalitu a uvidíte, že pro vaši pokožku tím toho uděláte nejvíce!

Je jen na vás, které produkty pro letní horké dny zvolíte. Ze své zkušenosti určitě doporučuji nejrůznější produkty pro vlasy a pokožku. Upřímně, o pokožku člověk pečuje především intenzivněji, ale o vlasech se to zase tak úplně říci nedá. Vlasy také při letních horkých dnech trpí a jestli si myslíte, že všechny ty olejíčky, regenerační šampony jsou k ničemu, tak rozhodně nejsou..

Doporučuji navštívit internetovou parfumerii, kde letní produkty pořídíte za velmi nízkou cenu.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s