DOPŘEJTE SVÉMU VZHLED OMLAZENÍ JAKO PENELOPE CRUZ SE ZNAČKOU BRISCHE!

Vyzkoušela jste mnoho značek dekorativní kosmetiky, ale stále jste nenarazila na tu správnou? Mohla bych vám doporučit španělskou kosmetickou značku Brische, kterou si oblíbila například i španělská oblíbená hollywoodská herečka Penelope Cruz. A co se vlastně jedná a proč je značka Brische od ostatních tak výjimečná?

large (1)

Co jsem opravdu nejprve nevěděla je to, že od této značky Brische jsou ke koupení i krémy, které obsahují extrakty šneka. Možná si říkáte, jak je to možné a že to určitě nemůže fungovat, omyl!

Mohu vám například představit tento produkt – jedná se o krém Brische Gelle Mitza, který zlepšuje pružnost a pevnost vaší pleti a navrací ji její opět mladistvý vzhled. Krém regeneruje oslabenou pleť pomocí hlemýždího extraktu. Hlemýždí extrakt se v dnešní době zařadil mezi oblíbené pleťové účinky; vyhlazuje vrásky a jizvy po akné, zjemňuje pleť a zamezuje tvorbě mazu. Používání krému Brische Gelle Mitza získá vaše pleť zdravý a zářivý vzhled. Vyzkoušejte další produkty španělské kosmetické značky Brische, která díky obsaženému hlemýždímu extraktu napomáhá pleti pro její mladistvý a vyhlazený vzhled.

Jaké účinky v sobě obsahuje? Omlazuje pleť, zlepšuje pružnost pleti, dodává ji mladistvý vzhled, regeneruje oslabenou pleť, zjemňuje ji, zamezuje tvorbě mazu, dodává ji zdravý zářivý vzhled a maximální přísun hydratace. Hlemýždí extrakt vyhlazuje vrásky a jizvy.

Trápí vás vrásky, ale nechte se pouštět do různých metod pro jejich redukci? Vyzkoušejte multi-účinný krém Brische Gelle Mitza, který vás jednou pro vždy zbaví nepěkných vrásek. Zabraňuje opakovatelnému vzniku vrásek a redukuje již ty vzniklé. Vyzkoušejte další produkty španělské kosmetické značky Brische, která svým klientům nabízí jenom to nejlepší.

Účinky? Redukuje vrásky, zabraňuje opakovatelnému tvoření vrásek, pleti je dodána výživa a mladistvý vzhled.

Krém je vhodný pro všechny typy pleti. A jak krém aplikovat? Krém používejte ráno a večer na odlíčenou vyčištěnou pleť. Důkladně vmasírujte a nechte vstřebat. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Je jen na vás, co pro vyzkoušení upřednostníte. V následujícím článku vám bude představena dekorativní kosmetika této značky.

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s