KRÁSNÉ NEHTY S BRISCHE!

Vyzkoušela jste mnoho značek dekorativní kosmetiky, ale stále jste nenarazila na tu správnou? Mohla bych vám doporučit španělskou kosmetickou značku Brische, kterou si oblíbila například i španělská oblíbená hollywoodská herečka Penelope Cruz. O co se vlastně jedná a proč je značka Brische od ostatních tak výjimečná?

Kosmetickou značku Brische jsem také nějak úplně neznala, ale když jsem se s ní pomalu začala ” seznamovat “,  zaujala mě. Líbí se mi pestrý výběr, zajímavé jednotlivé produkty. V tomto článku se zaměřím zejména na dekorativní kosmetiku, která je určena pro krásné nehty. A to nejlepší – za velmi nízké ceny!

nehty

Osobně mě zaujal lak na nehty s magnetickou destičkou.  Proč? Zejména dodá vašim nehtům originální vzhled, je dlouhotrvající a hlavně se neloupe! Značka Brische nabízí pestrou škálu odstínů, mezi kterými si i vy určitě vyberete. Cena je od čtyřiceti pěti korun českých po osmdesát sedm korun českých.

Je libo další originální lak na nehty, který dodá vašim nehtům ještě originálnější vzhled? Vyzkoušejte lak na nehty s praskajícím účinkem! Praskající lak na nehty Brische Craking nabízí zcela novou pestrou škálu barev pro ještě exkluzivnější a originálnější lakování nehtů! Nechte na chvíli stranou klasické laky na nehty a zaměřte se zcela na něco nového! Praskající laky vám dodají zcela nový look! Neváhejte a vyberte si z pestré neonové či pastelové škály barev a jednoduše zazařte!

 

Je zcela na vás, co vás samotnou uchvátí od této španělské kosmetické značky Brische, ale já osobně se ráda zaměřím právě na dekorativní kosmetiku. V příštím článku opět očekávejte tipy na dekorativní kosmetiku této značky. A pokud se chcete rovnou podívat na sortiment, doporučuji navštívit internetové stránky jednéz největších internetových parfumerií v České republice!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s