ZVÝRAZNĚTE SVÉ RTY! POMOCÍ DEKORATIVNÍ KOSMETIKY BRISCHE!

Vyzkoušela jste mnoho značek dekorativní kosmetiky, ale stále jste nenarazila na tu správnou? Mohla bych vám doporučit španělskou kosmetickou značku Brische, kterou si oblíbila například i španělská oblíbená hollywoodská herečka Penelope Cruz. O co se vlastně jedná a proč je značka Brische od ostatních tak výjimečná?

Kosmetickou značku Brische jsem také nějak úplně neznala, ale když jsem se s ní pomalu začala ” seznamovat “,  zaujala mě. Líbí se mi pestrý výběr, zajímavé jednotlivé produkty. V tomto článku se zaměřím zejména na dekorativní kosmetiku, která je určena pro krásné rty. Je libo rtěnka či lesk na rty? Ano! A to nejlepší – za velmi nízké ceny!

lip

Osobně mě zaujala hydratační rtěnka Brische, která působí velmi luxusně a elegantně. Nemyslím si, že by žena měla utrácet stovky peněz jenom za to, že vybraná rtěnka je od světoznámé značky. Ale tak je to každého věc, i já občas “ujedu” :)

Hydratační rtěnka Brische Luxe obsahuje více hydratačních složek, které činí rty více vláčné a jemné. Pigmenty zvýrazňují intenzitu odstínu po celý den. Barva rtěnky je na rtech po dlouhé hodiny zachovaná. Obsahuje zvláčňující texturu, která rtům poskytuje jemné vyhlazení. Mně osobně se líbí nabízená škála barev, přičemž nabízené  odstíny barev krásně zvýrazní a opticky zvětší rty. Vyzkoušejte!

Toužíte po 3D efektu? Vyzkoušejte lesk na rty Brische Brilliance! Proč? – Dopřejte svým rtům zcela nový rozměr! Vyzkoušejte jedinečný lesk na rty Brische Brilliance, který díky svému vysokému obsahu třpytivých částic vykouzlí na vašich rtech doslova 3D efekt! Zaměřte se na další produkty španělské kosmetické značky Brische, kterou nepohrdnou ani známé světové osobnosti v čele s Penelope Cruz! Lesk na rty Brische Brilliance je něco zázračného. Díky svému vysokému obsahu třpytivých částic dokáže na rtech vykouzlit parádní oslnivý look s 3D efektem. Neobsahuje příliš pigmentu, tudíž lesk nevytváří příliš výraznou barvu, spíše rty příjemně přibarví. Výsledkem jsou krásné, oslnivé a lesklé rty, které si zamilujete!

Je zcela na vás, co vás samotnou uchvátí od této španělské kosmetické značky Brische, ale já osobně se ráda zaměřím právě na dekorativní kosmetiku. V příštím článku opět očekávejte tipy na dekorativní kosmetiku této značky. A pokud se chcete rovnou podívat na sortiment, doporučuji navštívit internetové stránky jedné z největších internetových parfumerií v České republice!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s