ŘASY JAKO PANENKA

Vyzkoušela jste mnoho značek dekorativní kosmetiky, ale stále jste nenarazila na tu správnou? Mohla bych vám doporučit španělskou kosmetickou značku Brische, kterou si oblíbila například i španělská oblíbená hollywoodská herečka Penelope Cruz. O co se vlastně jedná a proč je značka Brische od ostatních tak výjimečná?

Kosmetickou značku Brische jsem také nějak úplně neznala, ale když jsem se s ní pomalu začala ” seznamovat “,  zaujala mě. Líbí se mi pestrý výběr, zajímavé jednotlivé produkty. V tomto článku se zaměřím zejména na dekorativní kosmetiku, která je určena pro krásné dlouhé řasy. A to nejlepší – za velmi nízké ceny!

řasy

Toužíte mít řasy jako panenka? Silné a dlouhé? Vyzkoušejte řasenku Brische Collage – Keratin Biotin s výtažky kolagenu a keratinem!
Řasenka Brische Collage – Keratin Biotin je obohacena o složky kolagenu a keratinu. Kolagen posiluje celkovou stavbu řasy a dodává ji sílu a vitalitu. Keratin se zaměřuje na hloubkovou výživu jednotlivé řasy a obohacuje ji o lesk. Díky svému kartáčku je zaručen až několikrát zvětšení objem. Netvoří žmolky a jednotlivě řasy oddělí. Jedinečné krémové složení vykouzlí intenzivní černý odstín. Výsledkem jsou husté, dlouhé, lesklé a zvětšené řasy.

Mít extra krásné, husté, dlouhé, řasy již nebude takový problém! Vyzkoušejte řasenku Brische Extra Volume, která díky svému unikátnímu kartáčku a extra účinku nadzvednutí, vykouzlí na vašich řasách maximální kočičí vzhled!

Řasenka Brische Extra Volume obsahuje unikátní kartáček, který zaručuje maximálně dramatický pohled kočičí ženy. Řasy budou maximálně natočené, nadzvednuté a lesklé. Netvoří žmolky, šmouhy a vydrží po celý den. Je voděodolná.

Mít extra husté černé řasy? Žádný problém! S řasenkou Brische Black Queen budete mít řasy jako ze salonu. Vyzkoušejte produkty španělské kosmetické značky Brische, která svým klientům nabízí jen ty nejlepší produkty.

Řasenka Brische Black Queen obsahuje speciální kartáček, který na vašich řas vykozlí prvotířdní efekt mrkací panenky. Obsahuje silnnou černou texturu, která zanechá řasy po celý den extra černé a natočené. Vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

 

Je zcela na vás, co vás samotnou uchvátí od této španělské kosmetické značky Brische, ale já osobně se ráda zaměřím právě na dekorativní kosmetiku. V příštím článku opět očekávejte tipy na dekorativní kosmetiku této značky. A pokud se chcete rovnou podívat na sortiment, doporučuji navštívit internetové stránky jednéz největších internetových parfumerií v České republice!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s