NEZANEDBÁVEJTE PÉČI O SVÉ TĚLO

Pečovat o tělo je samozřejmostí. V dnešní době máte na výběr z mnoha různých produktů, které nejenom obohatí tělo o přísun minerálů, ale také ho zhydratují a dodají pocit příjemné svěžesti.

Španělská kosmetická značka Brische právě tyto ojedinělé produkty nabízí. Proč ojedinělé? Sice vám může přijít, že se bude jednat o klasický výběr produktů, ale každý produkt této značky má něco do sebe. Každý je něčím výjimečný. Každý je něčím specifický. Každý obsahuje něco, co tělo potřebuje.


large

Milujete příjemnou vůni Aloe Vera? Chybí vám hydratace? Vyzkoušejte hydratační tělový krém španělské značky Brische, která se svou kolekcí Aloe Vera nabízí pokožce jedinečnou péči se zázračnými účinky této rostliny.
Hydratační krém Brische Aloe Vera obsahuje jedinečné výtažky rostliny a extraktu z Aloe Vera, které pokožku nejenom hydratují, ale také vyživují a chrání před vnějšími škodlivými faktory. Díky silnému obsahu hydratačních složek je pokožka velmi vláčná až po několik hodin. Výsledkem bude nejenom příjemně hydratovaná a vláčná pokožka, ale také velmi vonná a na dotek hebká.

Hydratační tělový krém aplikujte nejlépe 2x denně, ráno a večer.

 

Trpíte velmi suchou pokožkou? Vyzkoušejte vaselinu španělské kosmetické značky Brische, která díky své hutné krémové konzistenci zhydratuje vaší pokožku a dodá ji sametovou hebkost. Vazelína Brische Vaselina obsahuje jemnou parfemaci. Při pravidelném používání se bude pokožka častěji regenerovat a obnovovat. Výsledkem bude jemná, hebká, hydratovaná pokožka na dotek.

Milujete na dotek jemnou pokožku? Chybí vám dostatek hydratace? Vyzkoušejte jedinečný tělový krém s arganovým olejem od španělské kosmetické značky Brische, která svým klientům nabízí jenom to nejlepší.
Tělový krém s arganovým olejem poskytuje pokožce jedinečný hydratační a příjemný zážitek. Díky obsaženým složkám oleje z arganu bude pokožka perfektně vyživená a hydratovaná. Krém můžete používat každodenně, na rozdíl od oleje. Výsledkem je příjemně hebká, hydratovaná a vláčná pokožka po celý den.

Krém používejte dennodenně, ráno i večer. Pečlivě vmasírujte a nechte vstřebat.

 

Peelingový krém Brische Celaning vás dokonale zbaví odumřelé pokožky. Nejenom, že poskytuje maximální ochranu před vnějšími škodlivými faktory, ale také zanechává pokožku příjemně vláčnou a hebkou na dotek. Tento krém spadá pod španělskou kosmetickou značku Brische, která svým klientům nabízí exkluzivní produkty jak pro pleť, tak tělo. Vyzkoušejte kolekci Cleaning, která je zaměřená na péči o tělo. Díky vysokému obsahu peelingových zrn bude pokožka zbavena odumřelých částic a bude jim obnova její vlastní přirozená hebkost. Dermatologicky testováno.

Krém aplikujte k večeru během koupele. Důkladně po těle aplikujte a následně opláchněte. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

 

Je na vás, které co si nejvíce oblíbíte.. pamatujte, že značka Brische je k dostání na jedné z největších parfumerií v České republiky za nízké ceny..

 

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s