Zlaté, černé, lesklé – jaké kabelky nosit v sezóně podzim/zima 2014-15

Léto se nám pomalu blíží ke svému konci, počasí nám to dává jasně najevo. Dost se ochladilo a všechny krátké šaty, krátké kalhoty či lehké volné topy můžeme uklidit do skříně. Postupně třeba začít vytahovat džíny, lehké svetříky či topy s dlouhými rukávy. K tomu nějaká krátká džínová nebo kožená bundička a podzim může přijít. Ale jakou kabelku k tomu? A co barvy? Co pro nás připravili módní designéři na nadcházející sezónu?

Zlaté barvy kabelek

Zlatá kovová či lesklá barva se bude objevovat i v nadcházejícím podzimním období. Zlatá barva je hitem tohoto celého roku a jinak tomu nebude ani teď. Je to luxusní barva, která na kabelce nemá co pokazit. Začnou se postupně firemní párty či jiné večírky a malá zlatá kabelka je to, co ke koktejlovým šatům jednoznačně patří. Stále platí trend minimalismu. Tedy jednobarevné šaty a k tomu výrazná kabelka. K tmavým odstínům oblečení je zlatá naprosto dokonalá. Pokud nejste fanouškem zlaté barvy, klidně volte kabelku v podobných odstínech jako žlutá, hnědá, bronzová, nebo i tmavě béžová. Samozřejmě je třeba dát pozor i na velikost. Trendy kabelek najdete i na stránce www.herstyle.cz v kategorii kabelky.

TIP: když nenajdete v obchodě tu správnou zlatou kabelku, skvěle bude vypadat i jinobarevná se zlatými prvky, jako například tato černá kabelka od Dolce & Gabbana:

dolce_gabbana-kabelka

Lesklé a černé barvy kabelek

Ať chceme nebo ne, výraznému lesku se na podzim nevyhneme, pokud chceme kráčet s módou. Lesk bude působit luxusněji, bude-li kabelka kožená. Netřeba se toho bát, protože lesk na tmavé barvě nepůsobí až tak výrazně. Bude vytvářet pěkný kontrast k tlumenějším barvám na outfitu. Jednoznačnou klasikou na tuto sezónu bude černá lakovaná kabelka. Tento kousek by měla mít každá dáma v šatníku. Hodí se ke většině outfitů a působí nadčasově.

Pokud je černá pro vás velmi konzervativní, klidně zvolte kabelku s hadím motivem. Zvířecí vzory jsou stále in (tedy kromě laciné leopardí, musí to být skutečně kvalitní kousek, aby nevypadal proflákle). Kromě černé můžete zvolit i lesklé barvy béžové, hnědé, šedé či cihlové. To platí jak pro kabelky denní na běžné nošení, tak i pro večerní – psaníčka.

Níže jsme pro vás vybrali pár dalších zajímavých kousků z kolekcí kabelek pro sezónu podzim/zima 2014/15. Další najdete na www.kabelkarium.cz v databázi kabelek, nebo např. na stránkách elle.com v článku 50 nej kabelek na podzim 2014.

gucci-kabelkaa-mcqueen-kabelkakabelka-prada

4 responses to “Zlaté, černé, lesklé – jaké kabelky nosit v sezóně podzim/zima 2014-15

  1. Skvělé, děkuji za tipy! A ta kabelka…Prada♥

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s