KRÁSNÁ PLEŤ I NA PODZIM

Toužíte po krásné jemné pleti i přes chladnější podzimní dny? Nebudeme si nalhávat, že slunce a letní dny tu budou napořád, a proto se zaměřme na starání se o pleť i v následujících dnech. Vyzkoušejte španělskou kosmetickou značku Brische, která stojí za pozornost a navíc, nabízí pestrou škálu různých produktů, které vaší pleti dodají přirozený bronzující nádech.

Které produkty budou stát za pozornost? Rozhodně se zaměřte i na cenovou hladinu, která je v tomto případě velice příjemná a levné produkty mohou býti kvalitní.

Dopřejte své pleti a celkovému make-upu příjemné zmatnění! Vyzkoušejte minerální pudr Brische Mineral, který představila španělská kosmetická značka Brische. Touto značkou nepohrdne ani španělská hollywoodská herečka Penelope Cruz!

Minerální pudr Brische Mineral obsahuje minerální pudr v nejrůznějších odstínech, které v celkovém provedení na vaší pleti vykouzlí přirozený matný look. Kryje nedokonalosti, poskytuje ochranu před vnějšími škodlivými faktory a také ji nezatěžuje! Snadno se nanáší a výsledek je viditelný. Dokonale se přizpůsobí odstínu vaší pleti. Kouzlo minerální pudru spočívá v tom, že pleť je okysličená! Vyzkoušejte další produkty kosmetické značky Brische!

Účinky?

  • přizpůsobení odstínu vaší pleti
  • krytí nedokonalostí
  • ochrana před vnějšími škodlivými faktory
  • pleť nezatěžuje
  • přirozený vzhled
  • okysličuje vaší pleť

 

Účinný korektor Brische Anticernes vám poskytne skvělé zakrytí drobných, ale i větších nedokonalostí – kruhy pod očima, mateřské znaménka či pigmentové skvrny. Díky obsaženým speciální složkám napomáhá ještě k dokonalejšímu matnému vzhledu. Zkuste se zaměřit na kolekci Anticernes španělské kosmetické značky Brische, která vám poskytnu jedinečné produktu pro matný vzhled.

Chcete svému vzhledu dodat zdravý přirozený look? Vyzkoušejte tvářenku Terracota španělské kosmetické značky Brische, kterou si oblíbila nejedna světová osobnost včetně Penelope Cruz.
Tvářenka Brische Terracota nabízí přirozené odstíny, které se přizpůsobí vaší pleti a vykouzlí tak  přirozený zdravý vzhled. Díky své příjemné konzistenci vydrží na tváři po celý den a nemusíte se bát, že se vám během dne rozmaže po celé tváři. Výsledkem je přirozená, zdravá tvář s nádech růže.

Vyzkoušejte zmíněné produkty nebo navštivte jednu z největších internetových parfumerií v České republice!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s