CESTA K DOKONALÉ PLETI? VYZKOUŠEJTE KOREKTORY

Trápí vás tmavé kruhy pod očima, prosvítající žilky nebo pigmentové skvrny? Zaměřte se na pořádné korektory, které pleť zbytečně nezatěžují, nechají ji volně dýchat a hlavně ji dokážou skvěle zamaskovat. V následujícím článku vám představím pár tipů, které stojí za to!

Španělská kosmetická značka Brische patří mezi světové novinky na trhu. Za svou dosavadní existenci představila mnoho produktů, které stojí za vykoušení. V minulým článcích jsem vám jich představila mnoho – ohledně nejrůznějších produktů na vlasy, pleť či tělo. Nově vám přináším tipy v kategorii Tvář. Konkrétně tedy korektory.

Účinný korektor Brische Anticernes vám poskytne skvělé zakrytí drobných, ale i větších nedokonalostí – kruhy pod očima, mateřské znaménka či pigmentové skvrny. Díky obsaženým speciální složkám napomáhá ještě k dokonalejšímu matnému vzhledu. Zkuste se zaměřit na kolekci Anticernes španělské kosmetické značky Brische, která vám poskytnu jedinečné produktu pro matný vzhled. Vhodný pro všechny typy pleti. Dle potřeby naneste ideální množství korektoru na problematické místo. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Potřebujete skrýt některé z vašich nedostatků? Trpíte kruhy pod očima a nevíte, který korektor je bez pochyby zakryje? Vyzkoušejte korektor Brische Touch španělské kosmetické značky Brische, který vám jedním tahem zakryje nejenom nedostatky, ale také známky únavy!
Korektor Brische Touch posktyuje příjemné zakrytí veškerých drobnch nedostatků, jako jsou kruhy pod očima, pigmentové skvrny, nebo také známky únavy. Poskytuje dlouhotrvající výdrž po celý den, netvoří mapky, nerozmazává se a nečiní pleť suchou a popraskanou. Dodává ji dostatečný přísun hydratace.  Korektor aplikuje na problémová místa. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Ze své vlastní zkušenosti mohu ještě doporučit tento od české značky Dermacol.

Dermacol Cover Make-up. Pro mě jeden z nejlepších korektorů vůbec! Dokáže nejlépe zakrýt tmavé kruhy, pigmentové skvrny a tak dále. Jediné, co mi lehce vadí je jeho sušší konzistence. Na pleti se příjemně rozetře, ale po čase vysušuje. Není to nijak hrozné, ale uvítala bych hydratační konzistenci. Jinak je za mě skvělý. Doporučuji!

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s