Mít rty jako Heidi Klum či Penelope Cruz? No problem

Milujete rtěnky? Vyzkoušejte ty, které si oblíbila nejedna hollywoodská osobnost, v čele se éterickou Španělkou Penelope Cruz!

Trpíte suchými a dehydratovanými rty? Stále jste nenašla tu pravou s přísunem hydratačních a pečujících složek? Doporučujeme hydratační rtěnku Brische Luxe, kterou si zamilujete!

Že mít krásné hydratované rty je problém? Od teď již nebude! Vyzkoušejte kolekci Luxe španělské kosmetické značky Brische, která nově představila rtěnku pro suché rty s vysokým obsahem hydratačních složek. Zkuste se zaměřit na jedinečnou luxusní edici a dejte sbohem suchým a popraskaným rtům!

weheartit

Hydratační rtěnka Brische Luxe obsahuje více hydratačních složek, které činí rty více vláčné a jemné. Pigmenty zvýrazňují intenzitu odstínu po celý den. Barva rtěnky je na rtech po dlouhé hodiny zachovaná. Obsahuje zvláčňující texturu, která rtům poskytuje jemné vyhlazení.

Rtěnku aplikujte na rty dle vaší potřeby.

Cena se pohybuje kolem osmdesáti osmi korun českých.

Trpíte suchými rty a stále jste nenarazila na tu správnou hydratační rtěnku? Vyzkoušejte kolekci kosmetické značky Brische, Hidratante, která se svou rtěnkou Brische Hidratante, poskytuje rtům maximální hydrataci a lesk. Vaše rty si zkrátka zaslouží intenzivní péči.
Rtěnka Brische Hidratante poskytuje rtům ochranu před vnějšími škodlivými faktory, ale také maximální lesk s barevným efektem včetně sytosti barvy. Rty budou po aplikaci příjemně jemné, hydratované a vláčné. Pigmenty udrží stálou sytost rtěnky na rtech po několik hodin.

Rtěnku aplikujte na rty dle vaší potřeby.

 

Cena rtěnky se pohybuje kolem sedmdesáti pěti korun českých.

Ze své vlastní zkušenosti mohu také velmi vřele doporučit rtěnku slavné kosmetické značky Astor, v čele s Heidi Klum!

Mít krásné rty jako topmodelka Heidi Klum? Žádný problém! Dodejte svým rtům maximální VIP péči, kterou sama zvolila německá topmodelka Heidi Klum. Vyzkoušejte exkluzivní kolekci VIP populární kosmetické značky Astor.

Rtěnka Astor Heidi Color Las VIP představuje dlouhotrvající, perfektně intenzivní, odstíny inspirované Heidi Klum. Nejenom, že na rtech vykouzlí perfektní VIP Hollywoodský look, ale zanechá je až po 8 hodin krásně hebké a syté. Nevysušuje rty a lehko se nanáší.

 Rtěnku aplikujte na rty nejlépe dvakrát pro viditelnější efekt.

 

Oceňuji její krémové složení, které skvěle zhydratuje rty a zanechává je jemné na dotek. Odstín je viditelný a vydrží velmi dlouho. Pro lepší efekt doporučuji rty ještě jednou za den aplikovat.

 Tyto, ale i další rtěnky pořídíte na jedné z největších internetových parfumerií, kde jakékoliv produkty pořídíte za velmi nízké ceny.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s