Krásné třpytivé rty? Není problém!

Krásné třpytivé rty? Není problém! Zaměřte se na lesky s vysokým počtem třpytivých částic. Váš úsměv bude nejenom rozzářený, ale také opticky “objemný”!

Lesky s vysokým obsahem třpytek nabízí mnoho různých kosmetických firem, ale ty nejvíce třpytivé nabízí španělská kosmetická značka Brische, kterou si oblíbila nejedna světová osobnost!

Dopřejte svým rtům zcela nový rozměr! Vyzkoušejte jedinečný lesk na rty Brische Brilliance, který díky svému vysokému obsahu třpytivých částic vykouzlí na vašich rtech doslova 3D efekt! Zaměřte se na další produkty španělské kosmetické značky Brische, kterou nepohrdnou ani známé světové osobnosti v čele s Penelope Cruz!
Lesk na rty Brische Brilliance je něco zázračného. Díky svému vysokému obsahu třpytivých částic dokáže na rtech vykouzlit parádní oslnivý look s 3D efektem. Neobsahuje příliš pigmentu, tudíž lesk nevytváří příliš výraznou barvu, spíše rty příjemně přibarví. Výsledkem jsou krásné, oslnivé a lesklé rty, které si zamilujete!

Lesk na rty aplikujte pomocí aplikačního štětečku na rty dle vaší potřeby během dne.

 

Chcete mít krásné výrazné rty jak filmová hvězda? Milujete třpytky? Vyzkoušejte dekorativní kosmetiku španělské kosmetické značky Brische! Za svou existenci představila mnoho kolekcí včetně jedinečných produktů za příjemné ceny. Kolekce Destellos poskytuje rtům maximální lesk díky obsaženým třpytkám, které rty tvoří opticky zvětšené. Lesk na rtech vydrží až několik hodin a není potřeba jej několikrát za den používat. Výsledkem jsou hydratované, lesklé, výrazné a vláčné rty.

Pomocí aplikačního štětečku aplikujte na rty. Opakujte během dne dle vaší potřeby.

 

Chcete být krásná jako Heidi Klum? Vyzkoušejte skvělou dekorativní kosmetiku značky Astor! Za svou existenci představila mnoho kolekcí, které ženy tvoří krásnější. Kolekce Perfect Stay poskytuje rtům vícehodinový efekt dokonalého lesku a hydratace po celý den. Lesk Astor Perfect Stay 8H poskytuje rtům jedinečný zážitek. Díky dlouhotrvajícímu složení a efektu zůstanou rty po celý den hydratované, vláčné, třpytivé a výrazné. Obsahuje jedinečný pigment, který barvu rtů maximálně zvýrazní. Výsledkem jsou jemné a hladké rty.

Pomocí aplikačního štětečku aplikujte na rty. Opakujte během dne dle vaší potřeby.

 

Tyto, ale i mnohem více produktů, pořídíte na stránkách jedné největší internetové parfumerie!

 

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s