POUŽÍVEJTE TY SAMÉ MAKE-UPY JAKO TOPMODELKA HEIDI KLUM!

Mít krásnou pleť jako Heidi Klum? A víte, které ona sama nejraději používá za make-upy? Čtěte dál!

Není žádným tajemstvím, že se německá topmodelka žijící ve Spojených státech amerických, stala tváří jedné z nejúspěšnějších značek na světě, která je dostupná v drogeriích za velmi příjemné ceny. Tou značkou je Astor, kdy je “krásné být sama sebou”. A jak je známo, Heidi ráda i v soukromí používá produkty této značky, včetně make-upů. A které make-upy Astor nabízí?

Kosmetická značka Astor patří mezi špičku novodobé kosmetiky. Za svou existenci představila mnoho kolekcí, které ženy tvoří krásnější. Kolekce Skin Match představuje unikátní produkty, které dodají vaší pleti dokonale přirozený a rozjasněný vzhled bez viditelné nedokonalosti. Make-up Astor SkinMatch se dokonale přizpůsobuje odstínu vaší pleti. Zakrývá nedostatky, kruhy pod očima. Pleť činí přirozenou a svěží. Obsažená gelová textura vyhlazuje pleť a zanechává ji hydratovanou po celý den. Nevytváří efekty masky. Pleť volně dýchá.

Ideální množství make-upu aplikujte na očištěnou pleť po celém obličeji. Vyvarujte se zasažení přípravku do očí.

 

Toužíte po krásné mladé pleti? Vyzkoušejte omlazující make up Astor Lift Me Up. Díky kombinaci energizujícího séra a rozjasňujícího make–upu budou všelijaké nedokonalosti či známky únavy zakryty! Již při prvním používáním je vidět viditelný rozdíl – pleť vypadá mladší, svěžejší a plná života.  Obsažený Vitamín E napomáhá udržovat pleť stále vitální, kyselina hyaluronová poskytuje maximální hydrataci. Jeho jemná textura se snadno vsákne a nevytváří žádné mapy. Krásný vzhled je zajištěn po celý den.

Aplikujte rovnoměrně na pleť obličeje a krku.

 

Matující make–up Astor Mattitude High Definition dokonale zmatní pleť a zabrání opakovatelnému lesku. Inovativní technologie, která mísí mikromleté pigmenty s miniaturními skleněnými kuličkami, zajišťuje až 16hodinovou ochranu před vnějšími škodlivými faktory a poskytuje jí zdravý matný vzhled. Gelová textura nevysušuje, hydratuje a vyhlazuje. Pleť je chráněná před antioxidanty.

Ideální množství make–upu nanášejte na čistou pleť. Dále aplikujte rovnoměrně na pleť obličeje a krku.

 

Toužíte po matném vzhledu se zakrytými nedokonalostmi? Řekněte jednou pro vždy sbohem lesklému vzhledu a vyzkoušejte matující make–up Astor Anti Shine okamžitě zmatní lesklou až mastnou pleť. Obsahuje dlouhotrvající efekt s účinnými krycími schopnostmi. Obsažené vitamíny chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy. Výsledkem je hebká pružná pleť na dotek.

 

Aplikujte rovnoměrně na pleť obličeje a krku.

 

Kde tyto zázračné make-upy pořídít? Navštivte jednu z největších internetových parfumerií, kde všechny produkty zakoupíte za velmi nízké ceny!

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s