Dosáhněte maximálního objemu pomocí řasenek Astor

Toužíte po krásných řasách jako má německá topmodelka Heidi Klum? Teď to nemusí být problémem přímo takové vlastnit! Pozorně si přečtěte pár tipů, kterými se nechala učarovat i tato světová topmodelka.

Není žádným tajemstvím, že Heidi Klum je tváří světoznámé kosmetické značky Astor. Propůjčila ji tvář na několik kampaní, se kterými rozhodně nekončí. Nedávno také představila řasenky, které se ihned dostaly do prvních příček diskutovaných produktů.

Toužíte mít špičkový objem řas? Kosmetická celosvětová značka Astor představuje řasenku kolekce Big & Beautiful BFly, která vám vykouzlí efekt motýlích křídel. Jak je to možné?

Řasenka Astor Big & Beautiful BFly poskytuje řasám masivní vzhled motýlích křídel. Zapomeňte na obyčejné kartáčky a dopřejte svým řasám unikátní natočení pomocí kartáčku Stretching Butterfly! Výsledné řasy budou jako by z oka vypadly motýlům. Díky jemné textuře je poskytnut masivním objem a pružnost. Přírodní oleje zajišťují výrazný efekt barvy. Výsledné řasy jsou bez zatížení. Řasenka je vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

Řasenku aplikujte od kořínků po konečky řas. Pro ideální výrazný efekt aplikujte 2x. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

 

Kosmetická značka Astor představila mnoho kolekcí, které tvoří ženy krásnější. Kolekce Big & Beautiful Boom! se zaměřuje na prvotřídní natočení řas včetně jedinečného objemudíky speciálním kartáčkům. Zapomeňte na obyčejně tvarované kartáčky a dopřejte svým řasám něco unikátního!

Řasenka Astor Big & Beautiful Boom! Curved přináší maximálně vražedný vzhled pro nejednu příležitost. Nejenom, že vám exkluzivní kartáček  One Coat s chytrým zakřivením natočí řasy do perfektního úhlu, ale také zůstanou po celý den perfektně oddělené a bez žmolků. A pokud vás trápí nedostatek řas a méně „sexy“ vzhledu, touto řasenkou to vše zachráníte! Vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

Chcete mít řasy jako svou zbraň? Vsaďte na řasenku Astor Big & Beautiful BOOM! Tato jedinečná řasenka představuje unikátní schopnosti včetně voděodolnosti s dlouhodobým 24hodinovým účinkem. Řasám je dodán maximální objem. Nejsou slepené, netvoří se žmolky. Přírodní vosky napomáhají zesílení a krášlení každé řasy. Vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

Aplikujte od kořínků řas po konečky. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

 

 

Tyto, ale i mnoho dalších produktů pořídíte na jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s