KTERÉ PUDRY STOJÍ ZA VYZKOUŠENÍ?

Patříte mezi ty, které si na pudru velmi potrpí? Ráda bych vám v následujícím článku představila ty, o kterých si myslím, že stojí za vyzkoušení – sama mám celkem velkou zkušenost, takže vám doporučím jen ty, které u mě obstály :)

powder

Bronzující pudr Astor SkinMatch obsahuje malé perleťové částečky, které zajistí perfektní bronz a rozjasnění pleti. Prášková textura se jemně po pleti nanáší a získává tím jemnou sametovou tvář. Paletka obsahuje 4 odstíny, které se přizpůsobí pro váš správný tón pleti. Dermatologicky testováno.

Bronz aplikujte pomocí štětečku na pleť.

 

Kosmetická značka Astor patří mezi špičku novodobé kosmetiky. Za svou existenci představila mnoho kolekcí, které ženy tvoří krásnější. Kolekce Mattitude Anti Shine představuje unikátní produkty, které zajistí dokonalou matnou pleť po celý den. Pudr Astor Mattitude Anti Shine obsahuje velmi jemnou texturu, která perfektně kryje nedokonalosti a poskytuje přirozený matný vzhled. Na pleti vydrží až 5 hodin. Snadno se odstraňuje běžnými odličovadly. Je lehce parfemovaný a byl dermatologicky testován.

 

Pudr aplikujte pomocí houbičky na hydratovanou pleť. Nerozetírejte.

 

Dále bych ráda doporučila jedinečný pudr od české značky Dermacol, Dermacol Compact Powder. Používala jsem ho něco přes rok a byla jsem s ním velmi spokojená. Zejména mě nadchla vůně vanilkového cukru, které na pleti zanechávala příjemný pocit. Pudr poskytuje pleti dokonalý matující efekt. Obsahuje také vitamin E, který působí jako antioxidant – tím je pleť chráněná před volnými radikály.

Co tento pudr poskytuje?

1. dokonalé zmatnění

2. sjednocuje barevný tón pleti

3. zjemňuje

4. ochraňuje pleť před volnými radikály

Je jen na vás, který pudr zvolíte za svůj nejlepší. Někomu vyhovuje levná kosmetika, někomu dražší. V příštím článku se zaměřím na drahé pudry, které stojí za vyzkoušení. Ale nikdy není pravda, že drahá kosmetika je dobrá, v mnohých případech to bývá spíše naopak.

Více kosmetiky za nízké ceny pořídíte na jedné z největších parfumerií v České republice.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s